Mar 282014
 

Just siis, kui rahaline seis oli jälle eriti kehv, tuli ootamatu rahasüst. No mul oli mingi lootus küll, et ühel hetkel sealt midagi tuleb, aga et juba nüüd ja nii palju – see oli tõesti ootamatu. Just täpselt nii palju, et söök saab lauale, sõbrannale jaksab sünnipäevaks kingituse osta, ma ise saan sünnipäevareisil käidud ning paar kuud on mureta ka see miinus, mida me igakuiselt toodame, kuniks sissetulekud ei ole suurenenud. Ühtlasi oleme alates eilsest õhtust loodetavasti sammukese lähemal ka sellele tehingule, mis aitab meil tagasi maksta viimase kahe kuu jooksul võetud võlad. Ja endiselt on lootus, et EHK saab teoks ka see ideaalne lahendus, mis meie sissetulekud väljaminekutega võrdseks muudaks.

Viimased kaks on küll veel küsimärgi all, aga lootust on. Ja see esimene… No see oli tõesti puhtakujuline ime. Pole midagi imelisemat, kui minna kontrollima oma pangakontot lootuses, et üleeilne €7.30 lotovõit on ehk juba üle kantud, nii et oleks täna millegi eest süüa osta ning avastada sealt tunduvalt suurem summa.

Peab ainult imedesse uskuma. Peab ainult siiralt uskuma, et kõigele leidub lahendus, olgu olukord esmapilgul kuitahes lootusetu. Usu ja see juhtub :)

  One Response to “Järjekordne ime”

  1. võib imedesse uskuda …

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.