Poiss palus tomatit. Andsin talle kausi ja ütlesin, et süüa võib ainult köögilaua ääres.
Natukese aja pärast kööki minnes avanes järgmine vaatepilt:
Kui tomatitega ei tohi minna raamatu juurde, tuleb tuua raamat tomatite juurde 😀 No ei raatsinud ma hakata loengut pidama, et raamatule võib pritsida… Ise ka eluaeg söögilaua taga lugenud 🙂
Laste raamatuarmastus teeb südame soojaks.

No Madlike on väärt lugemine ka.