Ja see saigi tõeks!

Kirjutasin kaks ja pool nädalat tagasi, et meil on väga konkreetsed plaanid, kuidas tulusid-kulusid optimeerida. Kuidas vahepeal juba tunduski, et sülle kukkus täiesti ootamatult ideaalne lahendus, aga veidi hiljem selgus, et võib-olla siiski mitte… Ja et on endiselt võimalus, et see saab tõeks.

See SAIGI tõeks!

Praegu on asi veel nii värske ja algusjärgus, et lähemalt räägin ehk umbes kuu-paari pärast, kui asjad on pisut enam paika loksunud.

Igal juhul tundub, et algamas on jälle täiesti uus eluperiood. Ma olen NII elevil!

3 thoughts on “Ja see saigi tõeks!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top