Aug 122014
 

Täna juhtus midagi üsna uskumatut ehk leidsin Shust nr 42 Riekeri kingad, mis olid €74.99 pealt alla hinnatud €39-le. Avastasin muidugi veidi hiljem, et samasuguste kingade täishind oli NS kingas €65.99 ja seal oli kõik kaup -45% (kliendikaardiga -50%), nii et oleks veel veidi odavamalt saanud – seda muidugi eeldusel, et neil oleks sobivat numbrit olnud ja allahindlustelt suurte numbrite leidmine on üsna väikese tõenäosusega.

Ma just täna hommikul tundsin puudust heledatest kinnistest kingadest – vihmase ja jahedama suveilmaga on lahtistega hirmus kehv käia, jalad saavad märjaks :P Ja need kingad on NII mugavad, imeliselt mugavad. Tõepoolest antistress, nagu karbil kirjas :)

Ma olen alati teadnud, et Rieker on hea (ja neil on naiste kingad 43 suuruseni!), olen alati nende kingi tahtnud, aga täishinnaga ei raatsi väga osta… Nüüd siis vedas täiega. Need on veel mugavamad, kui Tamaris ja Marco Tozzi!

2014-08-12 16.34.00

  2 Responses to “Vahel veab”

  1. ja väga ilusad ka! Tore kuulda, et meie pere naised pole ainukesed suure jalaga.

  2. Riekeri kingad on “maailma” parimad :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.