Alice kirjutas, et John Lewise uus jõulureklaam on väljas. Nagu ma aru saan, on need alates aastast 2011, vaatasin just uuesti kõik üle ja kõik on nunnud, aga selle aasta oma on minu kindel lemmik. See pingviin on lihtsalt üle mõistuse armas!
Alice kirjutas, et John Lewise uus jõulureklaam on väljas. Nagu ma aru saan, on need alates aastast 2011, vaatasin just uuesti kõik üle ja kõik on nunnud, aga selle aasta oma on minu kindel lemmik. See pingviin on lihtsalt üle mõistuse armas!
No tee mis sa teed, tundub et mul on ka süda sees, härdaks läks olemine… Awwww. Need pingviinid ja… awwww. Aitäh jagamast!
Ei, ei John Lewis-el on ikka neid jõulureklaame iga aasta olnud, aga viimase 4 aasta omad on ERITI liigutavad. Üleme nii, siin käib lausa poodide vahel väike võistlus, et kellel see parem jõulureklaam tuleb. Kui enne olid jõulureklaamid suures laastus sellised kus ikka kalkunipraad lauale löödi ja crackers sinna juurde siis nüüd proovivad kõik John Lewise reklaamidest malli võtta ja ka millegi ‘ilusa ja liigutavaga’ välja tulla…NOh ütleme nii, et meie jaoks võidab John Lewis alati nii reklaamidega kui ka poe enesega 🙂
Aga jah, viimase 4 aasta reklaame on mul võimatu kuiva silmaga vaadata. MIs sest, et ma neid nii mitu korda järjest näinud olen.
Mul oli see postitus vahele jäänud ja vaatasin alles nüüd ära.
Kas mul pisarad jooksevad või jaa?
Nii ilus, aitäh!