Jan 062015
 

Alustasin uut aastat väga mõistlikult. Hoidsin rahaasjadel silma peal ja lubasin endale, et hoian poodidest eemale.

Aga siis ma sain teada, et üks ehtepood pannakse meie majas kinni ja nägin sealt mööda jalutades, et kõigil toodetel on lõpumüügi hind -70%. Ilmselgelt sai see pood erandiks :)

Suvel Humanast järjest pruuni ja rohelisega riideid skoorides otsisin nende juurde sobivaid kõrvarõngaid. Sealt poest leidsin ühed, mis meeldisid, aga kuna olin pluusi ja seeliku eest maksnud kokku €3, siis tundus kohatu osta selle komplekti juurde kõrvarõngad, mis maksavad €7.50. Samuti mäletasin, et vaatasin toona mingeid hästi nunnusid puidust kõrvarõngaid, mille ostmist ma aga isegi ei kaalunud, sest need maksid €12.

Nüüd sain mõlemad südamerahuga ära osta ja kolm paari veel. Ja viie paari eest maksin kokku €10.50. Puhas rõõm!

Üritasin neid pildistada tööl, kus valgus on kodust poole parem, aga rippuvad kõrvarõngad ei ole laua peale panduna just kõige kenamad. Värvid ja teravus on aga siiski parimad, nii et panen siia ka. Esimeste puhul ma juba natuke kahtlen, kas nee on ikka päris minu maitse, aga kannan natuke ja siis otsustan – €1.80 pole eriline kaotus, kui need ka lõpuks ära andma peaksin. Teised maksid sama palju, kolmandad on need puidust ja kõige kallimad, mis maksid nüüd soodukaga €3.60, neljandad €2.25 ja viimased kõigest €1.05 – aga nende puhul mulle tundub, et ma võtan kaks rida vahel ära ja teen need veidi väiksemaks, sest see suurus on isegi minu jaoks veidi liig. Aga ma olen juba igiammu tahtnud just roosasid, lillasid ja pruuni-rohelisega kõrvarõngaid, nii et te võite isegi ette kujutada, kui rahul ma olen :P

2015-01-06 17.53.25

Kodus kehvas valguses üles riputatuna (+ 1,5 paari vanu kõrvarõngaid):

2015-01-06 21.53.32

Pidin kogu kõrvarõngaaluse ümber tõstma, et viis uut paari ära mahutada :P

2015-01-06 21a

Nojah, ja siis ma läksin Rimisse süüa ostma. Tavaliselt lähen otse keskelt kassade vahelt sisse ja toitu valima, aga mul oli seekord vatitikke vaja, nii et läksin alustuseks tööstuskaupade poolele. Ja sinna olid kohe kõige ette riputatud KLEIDID. Täpselt sellise lõikega, nagu mulle meeldivad. No ja siis ma ju ei saanud teisiti, kui pidin proovima. Oli kolme eri värvi, lühikeste käistega ja küünarnukini käistega. Oleks eelistanud pikemaid, aga neid oli vaid halli ja musta. Mulle aga meeldis tumesinine… Istus ideaalselt ja nii ära ostetud saigi. Maksis €10.

No tõsiselt, ei anna enam täpsemalt minu stiilis kleiti teha. Täpselt põlvini, nii et pole liiga lühike ega liiga pikk. Mõnusalt kehasse ja kinnisema kaelaauguga ja need voldikesed, mida ma jumaldan. Kodus avastasin veel, et sellele sobib ideaalselt peale tumesinine valgete mummudega kampsik, mida suviste soodukate ajal Lindexist ostmata ei suutnud jätta, aga mida mul eriti millegagi kanda polnud… Ja selle kampsuni juurde sobisid omakorda mustad valgete mummudega sukad… Nii et võin põhimõtteliselt ka kohe homme tööle selga panna :D

Piltide kvaliteet on valguse tõttu muidugi olematu, aga no uskuge mind, IMEILUS kleit. Nüüd tahaks veel tumesinise ja valgega kõrvarõngaid :P Ja sellele kleidile sobiks ideaalselt peale üks kitsas vöö. Ma arvan, et valge… Aga seda kunagi hiljem, kui midagi sobivat peaks ette jääma. Kodus on ainult must ja see jäi tsip igav.

2015-01-06 21.30

Ühesõnaga kavatsused olid üllad, aga mis sa hing teed, kui süüa ei saa ka ostmas käia, ilma et ilusaid kleite nina alla topitaks.

Nüüd ma siis hoian edasi poodidest eemale :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.