Mar 122015
 

Sattusin nädalavahetusel esimest korda elus Tigeri poodi, millest mitmelt poolt lugenud olin. Ostsin sealt lastele €3 eest kaleidoskoobi, see on suur hitt – eriti just Plika puhul. Ja ka ma ise unustan ennast vahel neid mustreid vaatama… Neis on lihtsalt midagi nii maagilist ja ilusat. Ja see keeramine on nii põnev – mis muster järgmiseks tuleb?

Lugesin täna Poisi soovil talle unejutuks taas Timmi tegemisi – ostsin selle vahva raamatu aasta tagasi ja see on meil risti-põiki läbi loetud, aga ikka küsitakse veel. Seekord valis Poiss täitsa juhuslikult, aga vägagi aktuaalse munade värvimise jutu ja seal on üks koht, mis mind alati nii kangesti naerma ajab, et mõtlesin seda teiega jagada:

Ema on võtnud sibulakorvi ja harutab sibula küljest koori lahti. Paneb palja sibula korvi tagasi, koored kaussi, võtab uue sibula ning hakkab jälle usinasti koori katkuma.

“Minu arust nimetatakse seda, mida sa teed, pahanduseks,” lausub Timm hämmeldunult.

2015-03-12 21.41.29

Kaleidoskoop :)

2015-03-12 21.42.30

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.