Aug 252015
 

Blogroll on endiselt okei. Kaks pisikest statistikapluginat ei paistnud ka midagi tekitavat, aga kuna need on üsna tähtsusetud, jätsin need siiski mitteaktiivseks.

Arhiiv paistab olevat kõige tõenäolisem probleemide põhjustaja. Ülekoormust põhjustas suur hulk teostatud päringud admin-ajax.php vastu. Too leht, mis peaks aitama analüüsida, milline plugin täpselt neid päringud põhjustab, ei suuda mu blogi üldse analüüsida, kui arhiiv on sidebaril olemas. Kõigi muude pluginatega töötab laitmatult, aga niipea, kui lisan arhiivi, tulevad vaid errorid.

Samas ma ei saa olla KINDEL, sest leht ju ei analüüsi midagi, seega pole ma näinud mustvalgel tõestust, et plugin on asjas süüdi. Selles on küll süüdi, et leht ei analüüsi, aga kas ka rohketes admin-ajax.php päringutes, seda ma ei tea :)

C-paneli näitajad ei näita ka praegu veel suurt midagi, nii et ma jätan arhiivi plugina ööseks aktiivseks ja vaatan, mis näitajad hommikul on. Kui on jälle laes ja leht aeglane, siis pole muud, kui taolisest arhiivist loobuda ja panna WP enda arhiiv, kus on võimalik valida vaid kuu, aga ei näe korraga kõiki aastaid, mida saab laiendada kuudeks ja postitusteks… Mis oleks sada korda mugavam. Aga noh, äkki ei juhtugi midagi ja võib ka alles jääda.

Hommik on õhtust targem.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.