Apr 092016
 

Kui te nüüd küsite, millal ma viimati põhjalikumalt koristasin, siis ma ei oskaks teile vastata. Igapäevane köögi koristus, asjade kokku korjamine ja sekka näpuotsaga kõige hädavajalikumat küürimist, lisaks nädalavahetuste pesu pesemine – see on paratamatus. Aga midagi enamat… Millal? Tõesti ei tea. Parematki on teha olnud :)

Aga täna oli Abikaasale sõber külla tulemas ja tundus kuidagi kohane, et võiks veidi kraamida. Muuhulgas näiteks põrandaid pesta :) No ja kui ma juba selle ristiretke ette võtan, siis on pärast alati tunne, et keegi võiks medali anda.

Pesin eile masinatäie pesu, täna samuti, homseks ja ülehomseks on veel üks laar soolas. Nelja päevaga 4x7kg pesu pesta on ju täiesti normaalne :D

Lisaks põrandatele küürisin ülikorralikult ära vannitoa ja ka köögis sai koristatud põhjalikumalt kui tavaliselt – näiteks külmkapiriiulid puhastasin ära, seinu küürisin ja… Ja mis kõige olulisem – elutuba sai korda! Seal on umbes jõuludest saati riiuliäärtele igasugu asju kuhjunud – tasapisi, salakavalalt, nagu neil kombeks. Ma elutoas õieti aega ei veedagi, see on olnud viimased kuud laste Legodega mängimise koht. Aga täna said Legod tagasi lastetuppa pagendatud, kõik riiulid asjadest tühjendatud ja isegi tolmu pühkisin (ei imestaks, kui sedagi viimati jõulude ajal tegin). Ühtlasi leidsin koristamise käigus üles mitu päeva kadunud huulepalsami ja pool aastat kadunud lusika :P

Ühesõnaga. Medalit, jah :) Lastetuba, magamistuba ja koridor vajavad veel tähelepanu, aga võrreldes sellega, millega täna hakkama sain, peaks seal tunduvalt kiiremini minema.

Nüüd on külalised ja vein, sushi valmimas ja Cashflow ootamas. Nagu päris :D

Ja esmaspäeval läheb Abikaasa sõpradega sünnipäevaeelsele reisile, ma saan lastega 10 päeva üksi majandada. Üksi süüa teha ja ahju kütta, oh seda õnne ja rõõmu :D Aga ei, väljakutsed on mulle alati meeldinud. Ja oligi viimane aeg hakata rattaga tööl ja lasteaias käima!

  One Response to “Vahelduseks produktiivne”

  1. Ma pesen iga päev pesu ja ja viin äärtele kogunenud asjad oma kohale, ja kord nädalas pesen külmkapiriiulid ja põranda ?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.