May 012016
 

Kui Abikaasa läheb nädalavahetuseks kodust ära ja ei taha igavusest hulluks minna, tuleb sõbrad külla kutsuda.

Õhtusöök kahes vahetuses. Nagu viisakas on, siis lapsed enne. Kõik sõid pulkadega :D

2016-04-30 20.45

Mõtlesime mängida Scrabble’it ainult roppude sõnadega. Ei õnnestunud. Küll aga oli see konkurentsitult ajaloo kõige s*temate tähekombinatsioonidega mäng. Nii et kui roppused ei läinud läbi, siis niisama rõvedusi tuli küllaga. Õnneks ei viitsinud keegi mängulauda õhtul koristama hakata, nii sai hommikul isegi klõps tehtud:

2016-05-01 8.18

Muu hommikusöögikraam sai eelmisel õhtul soetatud, aga munad, mis tavaliselt tulevad OTTilt või erinevatelt tuttavatelt talunikelt, ei olnud meeles… Seega pidi kodulähedasest poest võtma selle, mis valikus oli:

2016-05-01 9.50

Tervislik hommikusöök kaheksale:

2016-05-01 9.55

2016-05-01 9.56

Kui kõik see kraam ükskord valmis sai, põgenesid lapsevanemad üksteise järel peekonisuitsusest ja lärmavaid lapsi täis köögist õue vaikuse ja värske õhu kätte, kus oli ühtlasi esimest korda tõeliselt soe ja kevadine ilm. Kuna lapsed pärast kakaotasside tühjendamist köögist kadusid ja söögi vastu huvi üles ei näidanud, oli ühine otsus enda söök vaikselt välja smuugeldada, et veel rahu ja vaikust nautida. Õnnestus!

2016-05-01 10.38.2

2016-05-01 10.38.4

To be continued…

  2 Responses to “Kevadpäevad”

  1. Tere tikker! Avastasin just, et sinu blogi uued postitused ei ilmu (vähemalt minu) bloglovini feedis. Bloglovin näitab, et sinu viimane postituse oli 19 päeva tagasi nimega Üks päev. Mõtlesin, et annan sulle teada, et ega sa ise midagi ei sättinud sellel ajal oma blogis. Ma tean, et mingi aeg oli Britil (lifeaccordingtobritt) sama jama ja kui ma nüüd õigesti mäletan siis ta just sellel hetkel muutis midagi ning selle tulemusel ei ilmunud postitused bloglovinisse. Ta lõpuks pidi vist isegi nendega ühendust võtma, et asja parandada. Edu sulle :)

  2. Isuäratavad pildid, tuju läks heaks ja kõht tühjaks :)
    Mulle readerisse ka miskipärast ei taha laekuda enam postitused, aga meilile veel tulevad.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.