Jul 082016
 

Pusle sain kokku teisipäeva hilisõhtuks:

IMG_3864

2000-tükist pole hakanud kokku panema, sest mul oli mõistust enne laud ära mõõta ja tõdeda, et laua laius on 60cm, aga puslel 75cm. Pole head lahendust välja mõelnud, seega passin.

Raamatud tõin teisipäeval ära, aga lugemissoolikas on äkitselt umbes, seega passin.

IMG_3875

Okei, võib-olla on lugemissoolika umbe minemise üks põhjus ka selles, et Grey anatoomia viimane hooaeg oli vaja ära lõpetada. See on nüüd ka läbi ja edasi vaatan nagu ülejäänud valged inimesed – hooajal, üks osa nädalas.

Poiss käis täna hommikul vabatahtlikult ja omaalgatuslikult vaarikaid korjamas. Tegin ettepaneku, et sööme siis hommikuks riisiputru vaarikatega. Plaan vaimustas teda, nii et kutsus Plika kaasa, korjasid veel, lisaks kaunistasid :)

IMG_3869

IMG_3873

Tänane plaan näeb ette viie masinatäie pesu pesemist ja leiva küpsetamist. Glamuurne koduperenaise elu. Leib kerkib, teine masinatäis peseb.

Suurpuhastust muidugi teha ei jõudnud. Aga noh… Mis seal ikka. Ju siis oli seekord nii vaja. Üldiselt on nüüd, kus puhkus on praktiliselt läbi, lõpuks ometi tunne, et tahaks midagi asjalikku ära teha. Ainult et aega enam eriti pole :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.