Uhiuus kuuene, vol 2

Kuna tänane sünnipäev möödus pildistamise mõttes üsna laisalt, oli nüüd üsna lihtne need vähesed pildid üle vaadata ja blogisse panna.

Hommikul käis külas perekond. Poiss sai kingituseks kaks Lego Nexo Knights komplekti – ühe meilt, teise mu emalt. Muud kraami ka, aga LEGOD olid ikka põhilised 🙂

IMG_4300

IMG_4305

IMG_4307

IMG_4309

IMG_4311

IMG_4319

Õhtul pidasime sünnipäeva sõpradega Musooniku mängutoas. Veel aasta alguses ei teadnud ma sellest kohast miskit, siis käisime sõbranna lapse sünnipäeval ja vaimustusime. Millalgi kevadel käisid lapsed seal veel ühel sünnipäeval, mina olin toona vist üldse Tallinnas, igatahes lapsi viis ja tõi ära hoopis mu ema.

Poisi sünnipäevapeo detailide otsustamine jäi meile tavapäraselt viimasele minutile – kuna enamik Pärnu mängutubasid on nüüdseks vähemalt korra, tihti mitu korda, läbi käidud, oli lõpuks täielik “meh” tunne ja kaalusime taas aias peo korraldamist, ainult et sel aastal mõtlesime mingi tegelase lapsi lõbustama kutsuda. Olimegi juba peaaegu ära otsustanud ja üks vahva piraat oleks olnud tulemas, aga kuna ilmateade oli kohutavalt kehv, ei julgenud riskida. Helistasime mängutoad läbi, kaks neist olid vabad – Musoonikus oli broneering vist ära öeldud, sain aru. Igal juhul just selle Poiss valis ja noh, mulle seal ka hullult meeldib, sest sealne perenaine on lihtsalt nii mõnus inimene. Ühesõnaga ma ei imestaks, kui peame Plika sünnipäeva ka seal 🙂

Kuna tegu tööpäeva õhtuga, piirdusime kahe tunniga, Poisi soovil võtsime lisaks PÜSSID ehk mini lasermängu. Ütleme nii, et süüa ei mallanud keegi, kõik lihtsalt möllasid kaks tundi järjest, mul oli isegi aega veidike sõbrannadega jutustada.

Poiss ise jäi oma päevaga väga rahule. Mina olen ka rahul – üks sünnipäev jälle üle elatud 😀

Enamik pilte on eelmises postituses parooli all.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top