Nov 242016
 

Mõtlesin, et pakun veel korra mõnel pool, enne kui uuskasutusse viin… Panin raamatuvahetusse üles, viskan pildi korra siia ka. No ÄKKI leiab keegi midagi, mis tundub põnev?

Pilt avaneb suuremalt kah. Aga vot lisainfo linke ma siia tõesti panna ei viitsi – kui kaas tundub huvitav, googeldage ise :)

Jee, ja “Life Stripped Bare” telliti raamatuvahetuse kaudu juba ära! Nii et see läheb homme posti. Ja Morme broneeris karjäärinõustamise tekstid. Ja kolm lastekasvatuse teemalist raamatut on ka ära lubatud… Need viis veel alles:

raamatud2

  2 Responses to “Raamatuid kellelegi?”

  1. Tere!

    Esiteks, väga tore blogi! Olen nüüdseks juba mõnda aega lugenud ja teie pere tegemistele kaasa elanud. Eriti meeldib see, et postitad tihti ja süstid meie halli kliimasse positiivsust ning oskust väikestest asjadest rõõmu tunda.

    Sooviksin neid kolme beebi- ja kasvatusteemalist raamatut. Kuna aprillis liitub meiega pisipoeg, siis on igasugune lisainfokild teretulnud.

    Jaksu ja head!

  2. Mina Hirami hoiaks ajaks, mil Plika hilispubekas on :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.