Dec 102016
 

Mulle meeldivad laadad :) Okei, seda tingimusel, et müüdav kraam on mõnus, mitte kräpp :) Aga mõnusaid laatu on küllaga.

Selle aastal sain uue kogemuse – ise veidikene laadategemistes osaline olla. Waldorfkooli advendilaadal on lapsevanemad paljuski abiks – kes teeb ühte, kes teist. Kuna suurem asi käsitööline ma pole, panin ennast esialgu kirja koristustoimkonda.

Noh, lõppeks oli nii, et leidsin mõned sobivad vidinad õnneloosi jaoks, laada eelõhtul aitasin veidi valmis sättida, laadal olin oma poe kraamiga müümas, hiljem aitasime koristada… Kohvikule küpsetasin kah, no seda tegid ilmselt kõik.

Ja väga vahva oli. Abikaasa ja lapsed said laadamelust osa võtta, sõid ja osalesid õnneloosis. Õhtul pärast kontserti oli mul ka lõpuks võimalus ringi uidata ja üht-teist osta. No ütleme nii, et ostsin rohkem, kui plaanis oli :P

Plika tahtis endale kangesti kriidikomplekti ja lõpuks selle meilt ka välja lunis. Õnneloosiga võitis ta vilditud südame, mida saab kasutada nii külmkapimagneti kui kuuseehtena, Poiss võitis puidust kuuseehte ja jõulukaardi, Abikaasa sai valida paari kinkekaardi vahel ning valis Janne tantsustuudio oma :)

Mina ostsin kõigepealt oma lauanaabritelt teise klassi õpilastelt mõned mesilasvahast küünlad, siis avastasin, et vastaslaua müüjal on rippuvad helkurid, milletaolist olen ammu oma koti külge otsinud… Siis uitasin ringi saalis, kus kõik lastevanemate poolt laada jaoks tehtud tooted olid selleks ajaks poole hinnaga, sain endale ilusad villased sokid ja mõned ägedad puidust külmkapimagnetid, millest pildil on vaid üks, sest ülejäänutest läheb suure tõenäosusega osa jõulupakkidesse… Ja mõni aeg hiljem, kui juba koristushoos olime, avastasin käsitööõpetaja kootud super ägedad triibulised mütsid – no ja ei suutnud kuidagi ostmata jätta. Ahjaa, purgi õunamahla sain ka kingituseks :)

Ma olen väga tänulik selle uue kogemuse eest. Ma ei ole koolielus üldse aktiivselt osalenud, sest muu eluga on üsnagi kiire olnud, aga advendilaadast ei õnnestunud “kõrvale hiilida” ja tõesti, tore oli. Selline mõnus kogukonna tunne :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.