Teistmoodi jaanuar

Leppisime täna Abikaasaga kokku, et jaanuar on arvutivaba kuu.

Me oleme varem korduvalt kokku leppinud, et arvuteid enne ei ava, kui lapsed õhtul magavad (toimib alati pigem lühiajaliselt), aga seekord on teisiti. Seekord on mõte selles, et arvutid ongi kinni – KOGU selle aja, mil koos kodus oleme. Ka siis, kui lapsed juba magavad 🙂

Blogidega seotust ma ei loobu – loen ja kirjutan hommikusöögi või lõunapausi ajal. Ilmselt scrollin samal ajal kiirelt FB feedi ka läbi. Kui viitsin. Meili ja chati teel olen kättesaadav tööajal. Abikaasa ütles, et temal pole arvutis midagi olulist, mida PEAB tingimata tegema, uus töö tal õnneks koju kaasa ei tule.

Kõik sarjad ja filmid, mida me ei vaata koos, lähevad kuuks ajaks pausile. Vahel millegi koos vaatamine ilmselt jääb, aga sellegi osakaalu tahaks pigem vähendada.

Mina jätan arvatavasti oma arvuti selleks kuuks üldse tööle – hommikuse blogiringi jaoks võin vabalt Abikaasa oma kasutada. Nädalavahetuseks katsun positiivsusprojekti postitused ette kirjutada ja ajastada.

Telekat meil pole, nutitelefon läheb arvutiga sama reegli alla. Minul seda ka endiselt pole.

Õhtud ja nädalavahetused saavad niisiis olema täiesti arvutivabad – erandiks vaid mõningad kaisus olemise filmiõhtud, mil kõik internetiaknad jäävad suletuks.

On vaja kahekesi olemise aega. Et jälle üksteist leida 🙂 Loodan väga, et sellest on kasu.

Ühtlasi on siin suurepärane nimekiri asjadest, millest uuel aastal loobuda. Olen 100% nõus ja tegelen jõudumööda kõigi punktidega. Soovitan soojalt kõigile!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top