Jan 012017
 

Nagu olen üsna tihti maininud – minu jaoks on iga päev uus algus. Aga uue aasta alguses on siiski midagi eriti maagilist. Kõik see ootus, suured plaanid :)

Mida ma ootan aastalt 2017?

Lühidalt: maagiat :)

Kuidas ma elan aastal 2017?

Väga teadlikult, väga positiivselt ja väga tänulikult.

Keskendun vaid sellele, millist elu ma tahan ja kuidas seda saavutada ning jään neutraalseks asjade ja olukordade suhtes, mis mulle ei meeldi – kulutan viimastele oma aega täpselt nii palju, et teadvustada, miks miski minus ebameeldivaid tundeid tekitab ning otsustada, kas mul on võimalik selles suhtes midagi ette võtta. Kui saan midagi paremaks muuta, siis muudan – kui ei, lasen sel tundel lihtsalt minna, armastusega.

Olen igal võimalikul hetkel õnnelik ja tänulik kõige üle, mis mul on – kui see on mingil põhjusel raskem, kasutan mistahes sobivat viisi, et hea tuju võimalikult kiiresti taastada ning tavapärasele positiivsele ja tänulikkuse lainele naasta.

Kui ma olen õnnelik ja tänulik ning tunnen ennast hästi, siis on teistel minuga koos hea, sest minust õhkub armastust ja positiivsust ning täpselt sedasama tõmban ka endale ligi. Kui olen pahas tujus, siis ei ole mul endal hea, ei ole teistel minuga hea ja tõmban ligi veel rohkem jama. Pole just raske valida, mis?

Detach from the things you cannot control, and focus on the ones you can, and know that sometimes, the only thing you will be able to control is your attitude towards something.

Kuna igapäevaste pisiasjade üle tänulik olemine tuleb mul niigi päris hästi välja, keskendun sel aastal inimestele enda ümber. Olukorrad, isegi mitte kõige meelepärasemad – need lihtsalt on, nendega on lihtne leppida. Näen endas aga suurt arenemisvõimalust selle koha pealt, kuidas ma suhtun ennast ümbritsevate inimeste käitumisse. Seega leian ja näen nüüdsest kõigis, kellega suhtlen, ainult häid külgi. Suhtun neutraalselt neisse omadustesse, mis mulle ei meeldi, jätan need tähelepanuta. Annan nõu vaid siis, kui seda küsitakse. Ei mõista hukka ega kritiseeri, isegi mitte mõttes. Saadan kõigile inimestele enda ümber – nii tuttavatele kui võõrastele – nii palju armastust ja häid mõtteid, kui suudan.

Sean pikaajalised eesmärgid, aga elan hetkes.

Successful people set long-term goals, and they know that these aims are merely the result of short-term habits that they need to do every day.

Successful people know that making small continual improvement every day will be compounded over time, and give them desired results.

That is why you should plan for the future, but focus on the day that’s ahead of you, and improve just 1% every day.

Millised on minu eesmärgid aastaks 2017?

Neid on täpselt kaks: pere ja kodu :)

Olen suurepärane abikaasa ja suurepärane ema. Olen oma pere jaoks olemas, igas mõttes. Rohkem ja teadlikumalt. Pakun neile täpselt seda, mida nad minult kõige rohkem ootavad.

Teeme lõpuks ometi ära unistuste remondi. Kredexi osalus on praeguseks enam kui küsitav, sest detsember oli meeletult kiire kuu ja arhitekti pole senini leidnud. Aga mind ei morjenda see kõige vähematki. See remont saab teoks, ühel või teisel viisil! Nüüd, jaanuaris, on elu taas rahulikus rööpas ja seega jälle rohkem aega selle teemaga tegeleda. Kõik need arvutivabad õhtud tuleb ju millegagi sisustada :)

Eks neid eesmärke ole tegelikult palju rohkem, aga need kaks on kõige olulisemad. Kõik muu… Läheb täpselt nii nagu minema peab.

Maagiline aasta algus. Ootusärevus kõige hea ees, mis tulemas :) Olen piiritult tänulik iga uue alguse eest, iga päev.

Olen lõpmata tänulik kõigi oma soovide maagilise täitumise eest aastal 2017.

Tsitaadid on pärit paar päeva tagasi lingitud artiklist 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.