Pildikesi elust

Olen seda vist maininud enam kui korra, et hoian fotokaustu desktopil täpselt nii kaua, kuni kõik pildid on läbi sorteeritud ja blogisse üles pandud.

2015 suvel tegelesin viimati suuremat sorti võlgade klaarimisega, seejärel suutsin aasta lõpuni järje peal püsida, nii et 2015. aasta fotod on kenasti “My Pictures” kaustas, kus kõik varasemadki. Kusjuures, selles postituses mainitud Plika lasteaia piltide kausta tõstsin miskipärast desktopilt ära ja mis te arvate, on see siiamaani läbi vaatama või ei? Tõstsin nüüd silma alla tagasi, võiks ju siiski ära teha mingi hetk.

2016. aasta kaust ootas kannatlikult oma aega. Polnud varem jaksu sellele isegi mitte mõelda, sel nädalavahetusel tekkis aga fotode organiseerimise tuju ja võtsingi ette. Lisasin blogisse nö “vahele” ajaliselt õigesse kohta kuus postitust – esimene neist suisa jõuludest 2014 (sain pildid emalt tunduvalt hiljem ja jäid nö “seisma”), ülejäänud kõik eelmisest aastast. Kuna kõik postitused on parooli all, panin ka lingid eelmisesse postitusse, mis samuti parooli all.

Nö “avalikke” fotosid nii palju polegi, et varasema kuupäevaga postitusi teha, koondan siia kokku erinevad üksikud pildid, mis pole seni blogis kajastunud.

Esimene neist on eelmise aasta augustist. Oi, kuidas ma naeru pugistasin, kui seda pilti tegin:

Millalgi jõulude ajal tegime sushit. Selle tarbeks sai kurki kooritud ja Abikaasa tegi lastele “spahoolitsuse” 😀 Piltidel on näha jõuluvana toodud hommikumantlid:

Veebruari alguses käisime Saaremaal ja reisi ainsad klõpsud tegin Veskis, kuhu soovitan soojalt sööma minna:

Veebruaris oli ka Abikaasa ema ja õe sünnipäev, mida nad tähistasid sushirestoranis, nomnom:

Kuidas ma hilisõhtul viimasel minutil tehtepäkapikke vorpisin ja sämppistes tikkisin (no say, et ma pidin välja googeldama Youtube’i video, et näha, misasi see urrima sämppiste üldse on). Ütleme nii, et selline meisterdamine EI ole minu teetassike, sestap ka viimane minut ja… Aga noh – ise ma oma lapsed waldorfkooli panin ja teadsin täpselt, millesse end mässin, nii et ei virise 😀

Veebruaris käis ka Liis külas ja muuhulgas korraldasin talle ekskursiooni pakendivabasse poodi Paljas Pala. Pildil poseerib ta poe ukse ees – vastlakukliga, mille me ostsime ilma pakendita 😀 Win!

Valentinipäeval, mis pole tööalaselt varem kunagi teemaks olnud, üllatas sel aastal meeldivalt suisa kaks koostööpartnerit. Puhas rõõm!

Poisil lasteaias järel käies pildistasin üles ühe tema kunstiteose – ülesandeks oli joonistada ennast oma sõpradega ja pildil on lasteaia hoov 🙂

Legod on Poisi konkurentsitud lemmikud. Ta ehitab neist lõputult ja mängib siis igasugu mänge. Enamasti pättide ja politseinikega 😛 Kui ta mulle oma meistriteoseid näitamas käib, siis ma ikka aeg-ajalt pildistan need üles – alati käivad juurde ka põhjalikud seletused. Panengi siia ühe värskema pildi ja ühe vanema video, kus ta üksikasjalikult kõik lahti seletab 😀

Ükskord olin tervislik ja tegin salatit. Rukolast või salatisegust ja tomatitest teeme prae kõrvale salatit alatihti, seekord oli vaja toekamat ampsu, seega lisasin suitsukana ja täistera maisi kuskussi. Abikaasa sõi ja kiitis. Isegi Poiss sõi!

Sel nädalal, kui ma köhivate lastega pool ajast kodukontoris olin ja Poiss luuletusi luges:

Uus telefon ja viimaste kuude asendustelefon. Päris mõnus vahe:

Teine nädal köhivate lastega kodus – seekord võttis Abikaasa hoolduslehe, sest oli ise ka tõbiseks jäänud ja õnneks tema töökoht võimaldab… Need pildid tegin hommikul enne tööle minekut, lapsed mängisid kooli. Teise pildi peal on Poisi süles natuke näha Plika pinalit. Mh, ma peaks sellest ikka kunagi eraldi pildi tegema, waldorfkooli huvilistel oleks põnev…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top