Kaua tehtud, kaunikene

Pealkiri käib muidugi pusle kohta, aga enne seda mõned igapäevaelulised pildikesed eelmisest nädalavahetusest.

Laupäeval olid õekese vanemad poisid terve päeva meil, õeke ja tema mees pakkisid samal ajal. Poisid mängisid terve päeva koos, meie Plikaga tegime lõuna ajal kahekesi ratastega väikese tiiru – käisime Shalomis ja Aara kohvikus. Puslesid seekord ei leidnud, aga leidsin Plikale €1 eest nunnu heegeldatud vms pluusi ning samuti tõin koju ühe 50-sendise 3-4 aastaste särgi, sest KIISUD! Väga mõttekas 😀 Aga küll ma leian mõne kassihullu, kel sobivas vanuses tirts kodus. Tundus lihtsalt õige see kaasa tuua.

Aara kohvikus käisime me ükskord Soomlase ja Poisiga, Plika oli toona miskil põhjusel kuskil mujal. Seekord sai siis Plikaga kahekesi käidud. Jagasime hamburgerit. Talle ka maitses. Ja see kohvik on lihtsalt nii nunnu! Üks mu uusi lemmikuid.

Arbuusimaiad:

Õhtul oli meil aias üks vahva külaline. Nii julget siili pole ma varem kohanud! Lapsed jälgisid teda õues vist ligi pool tundi.

Puslet alustasin laupäeval kella viie paiku:

Kella kümneks olid mul majad ja ülemine mäekülg koos:

Alumise rohelise sain ka veel hilisõhtul kokku, lõpetasin ilmselt peale keskööd:

Pühapäeva hommikul magasin mõnuga ja kaua, pärast ärkamist sai Säde abiga kohe pusle kallale asutud:

Pühapäeva õhtuks oli seis selline:

Siis jäi aga pusle soiku, sest sattusin lugemise lainele. Pühapäeva ja esmaspäeva õhtuga lugesin läbi ühe raamatu, teisipäeva ja kolmapäeva õhtuga teise. Seda pisut unetundide arvelt… Aga ma ei saanud ju, nii põnev oli! Selle väikese tükikese vett suutsin lugemispäevade jooksul lõpuks kokku saada:

Ning täna õhtul võtsin viimaks kätte ja lõpetasin viimase jupi taevast ära:

Soomlane skooris mulle täna Uuskasutuskeskusest uue pusle, mul juba näpud kihelevad, et seda kokku panna – ilus värviline 1000tk Ravensburger. Nädalavahetuseks paras!

2 thoughts on “Kaua tehtud, kaunikene”

  1. Aara on minu lemmik juba avamisest saati. Aga noh, see mu “kodukohvik” ka ja laupäevahommikul on päris mõnus ümber nurga minna ja sooje saiu tuua…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top