Jul 162020
 

Kiikasin täna eelmise postituse kommentaarist ajendatuna H&Mi pesuosakonda. Leidsin sealt ka analoogseid, aga need ei olnud siiski päris minu maitsele. Võimalik, et ka parasjagu polnud valik parim.

Pärnu keskuses avati hiljuti Sinsay – ma ei teadnud sest poest suurt miskit, käisin läbi, et uurida. Tundub olevat Primarkile sarnane odavpoodide kett? No IGATAHES.

Ma leidsin sealt endale kaks ülimugavat “suverinnahoidjat” ehk täpselt seda, mida ma eelmises postituses soovinud olin – et oleks madalam lõige ja peenemad paelad.  No paelad on nüüd jah päris peenikesed, aga olgu siis. Rinnaalune soonik on ka parasjagu lai ja tundub, et püsib kindlalt paigal. Maksid mõlemad 4.49€. Veel odavam kui NewYorker :D

Eks vaatame, kuidas kvaliteet on ja kaua vastu peavad. Hoian edaspidi kõigis pesupoodides silmad lahti ja otsin oma uusi lemmikuid. Kes teab, mis veel avastada võin.

No ausalt, tõeline rõõm!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.