rasedus

Mmmmm…

See ei ole mingi väike kauss, eks. Selline 25 cm läbimõõduga ikka ja päris kõrge ka. Ja KUHI on peal 😛

Maasikas* on näljane

Tahaks:

  • Ema tehtud hapupiimapannkooki vanaema vaarikamoosiga. Või maasikamoosiga. Või õunamoosiga. Peaasi, et oleks vanaema moos! (minu enda vanaema on juba pikki aastaid parematel jahimaadel, niisiis peab tulevane vanaema hakkama vist ise moosi keetma).
  • Kartuliputru, tomatisalatit hapukoorega ja rasvarosinaid (hästi krõbedaks praetud peekonikuubikuid või midagi sellist)
  • Hakkliha-juustu täidisega pannkooki. Sellist, mida saab Eedenist ja Lõunakeskusest
  • Viinamarju ja maasikaid. Ja tegelikult meeldiksid ka mustikad, virsikud, banaanid, pirnid… Ja muud puuviljad. Aga loomulikult vaid siis, kui need mõnusad ja magusad on. Ja kohati pehmed (sest noh, pehme viinamari poleks ikka suurem asi, ma arvan).

Muidu on nii, et nädal on üheksas, tähtaeg on 29. oktoober, meie oleme šokist juba üle saanud ja isegi nimed on olemas. Ülehomme lähen uuesti perearsti juurde, kes suunab mind edasi naistearsti juurde – siis hakkan avastama kohaliku tervishoiusüsteemi võlusid, õppima põnevaid ingliskeelseid meditsiinitermineid ja saan teile rohkem ametlikku infot anda.

Silmaopist võin mõnda aega unistama jäädagi. Ostan siis uue läpaka (hea, et mingidki plaanid olemas on, eks).

Ei, mulle pole see ikka veel päriselt kohale jõudnud. Inimesed ümberringi paistavad see-eest asjaga suht rahul olevat. Mul on juba mitu lapsehoidjat soolas. Ja oi kui palju tädisid.

[11:13:33] piia: noh. mul pole kahtlustki et sa beebist korralikku last ja siis inimest kasvatada ei suudaks

[15:15:32] Nataša: aga jah. siis tal on tädi nadja ja tädi piia
[15:15:43] Nataša: kelle peale saab näpuga näidata ja öelda, et nii ei tohi
[15:15:45] Nataša: 😀

Ma kirjutan pikemalt ka, jaa. kunagi hiljem. Õhtul näiteks. Või mõnel muul päeval.

Aga ikkagi. JABUR.

PS. Mees teeb pannkooki. Hakklihaga 😛

* Lugesin kuskilt, et loode on hetkel umbes maasikasuurune ja see nimi jäi külge. Eks näis, kas muutub edaspidi apelsiniks (ja siis arbuusiks) või ongi kuni sündimiseni Maasikas.

Scroll to Top