Jan 272005
 

Mnjah. Ma sain läbi. See on ka tõesti kõik, mida ma sain: “No teadusega pole sel tööl küll midagi pistmist, see on publitsistika. Aga noh, sa oled nii palju vaeva näinud, ei teagi, mida teha… No paneme halastusest E välja, aga bakatöö pead hästi tegema – hoian sul silma peal.”

Ma teadsin seda kõike, mida mulle öeldi, teadsin seda juba tööd kirjutades. Aga nati niru oli seda kuulda ikkagi. Ja nati niru oli esimest E-d saada. Kurb, kurb, aga ma tean seda isegi, et ei oska teadust teha. Kõige rohkem on kahju sellest, et ma pean selle oskuse kooli lõpetamiseks siiski omandama. Brrr. Tegelikult olen ütlemata tänulik, et mind üldse läbi lasti – s*takeeraja tüübi puhul oleks raudselt F lennanud.

Igatahes – SEMESTER ON LÄBI :D Ees on kümme õndsat päeva, kus ma ei pea MITTE MIDAGI asjalikku tegema. See rokib täiega!

Homme hakkan koristama – siin on juba tõeline seapesa, mul pole viimasel nädalal absoluutselt aega olnud millegi asjaliku tegemiseks.

Tiina pizza on üks ääretult tore koht – sisekujundus on lahe, teenindus viisakas ja kiire ning pizzad peaaegu sama head kui Steffanis. Küll veidi kallimad, nii umbes 70-80kr vahel, aga ausalt – see tasub ennast ära. Mina sain täna igatahes ülimalt positiivse elamuse.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.