Jan 282005
 

Mõtlesin Pipsi linna meelitada, et veidi poode kammida, allahindlusi tšekkida ja rahapuudust kiruda. Ja ehk Seppäläst mõned lahedad püksikud osta, rohkemaks mul raha polnud.

Leppisime kokku, et saame Sikupillis kokku, läheme sealt Ülemistesse ja siis meile. Pips jõudis kokkulepitud ajast veerand tundi varem kohale, kunas minu buss jäi viis minutit hiljaks. Kokku ootas ta mind pea pool tundi.

Kõigepealt läksime Prismasse Pedigree hindu uurima, sest õeke tahtis teada, kas see on Eestis odavam kui Rootsis. Pips ostis endale meigipadjad.

Siis Seppälässe – aga seda pesu, mis mind huvitas, polnud alla hinnatud. Ja siis… Siis nägin ma sokke – lammastega sokke :D Üks paar maksis 65.-, kaks paari 99.-. Neli erinevat värvi, kõik sobivad ka veel. No mis ma tegema pidin? Ei suutnud vastu panna ja ostsin ära. 200 krooni eest sokke. Mnjah.

Kuna raha oli mõlemal otsas ning väljas vastikult külm ilm, siis otsustasime Ülemistesse minemata jätta ja siirdusime kohe koju.

Me oleme ikka tõsiselt kõvad shoppajad.

Aga kodus oli ka tore – tegin tikrikooki ja puha.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.