Põhimõtteliselt

Mulle on saanud halvaks harjumuseks kaotada öösel uni ja lugeda suvaliste inimeste blogisid. Natuke tuttavad peavad nad olema, muidu on igav. Kurat, et mul rohkem sõpru pole, kes kirjutada viitsiks. Tuttavate ja pooltuttavate blogisid on ka siiski huvitav lugeda.

Mul tekkis mingi hetk idee, et ma peaks hakkama pidama bridgetjonesilikku blogi. Alkoholiühikuid nii palju, sigarette nii palju.

Ahjaa, ma muutsin Orkutis smoking ja drinking no ja socially occasionally ja heavilyks. Sest just nii mulle praegu tundub. Poleks kunagi uskunud, et ma väidan kuskil internetiportaalis avalikult, et suitsetan.

Seletuseks šokeeritud sõpradele või potentsiaalsetele abikaasakandidaatidele: ma ei ole sõltuvuses. Mulle isegi ei meeldi see. Ma ei saa endiselt aru, mida suitsetamises leitakse. Ma ei oska pool aega õigesti alla tõmmata. Ma ei osta ise kunagi suitsu. Ma ei tee seda iga päev. Püsisuhtesse astuksin eelistatult meessoo esindajaga, kes EI suitseta.

Aga praegusel heitlikul eluperioodil tunnen ma miskipärast aeg-ajalt vajadust suitsu teha. Veel tihedamini vajadust alkoholi tarbida. Sõltuvust ühest ega teisest pole veel täheldanud.

Eile sai kokku kuus siidrit ja vähemalt viis suitsu. Täna pool pudelit Ti amot. Pipsi viimased suitsud tegi Murakas ära.

Mul pole isegi tunnet, et ma oleks alla käinud.

Ei tea, kas see on halb või hea.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top