Nov 122006
 

Umbes kolme nädala eest sain suht juhuslikult tuttavaks väga huvitava inimesega. Mul polnud tema suhtes isegi mingeid kavatsusi, nagu tavaliselt kipub olema ja seda suurem oli mu üllatus, kui tema ise mu väga konkreetselt ära vedas. Sellest ajast peale olen nautinud head seltskonda ja head seksi ega ole eriti viitsinud süveneda sellesse, mis värk täpselt on.

Paari nõmeda kokkusattumuse tulemusena olin sunnitud seda tegema. Ja mis välja tuli?

Põhimõtteliselt sain avalduse osaliseks, et ma olen pikk kõhna tüdruk, kellele meeldib seksida, et ma pole eriline intellektuaal, aga sellest pole ka hullu, et KÜLLAP olen mina ka äge, aga Ruudu on ägedam ja ta oleks tahtnud temaga seksida, aga Ruudu polnud (minu pärast) nõus (so sweet, but so unnecessary)

Ja pärast kõike seda imestas ta, miks ma pipardan ja ei taha temaga enam jätkata nii nagu enne.

Vau!

Tegelikult ei kavatsenud ma kõike seda üldse siin blogis teiega jagada, aga kuna mulle pühendati terve sissekanne, siis mõtlesin, et pean samaga vastama.

EDIT: Millegipärast otsustas ilus poiss kogu jutu hiljem ümber kirjutada, aga kuna mul tuli teda linkides veel vana jutt, kopeerin selle siis siia (see on lihtsalt liiga armas, et igaveseks kaduma minna):

Heh, kas sulle meeldivad pühapäevad? Mulle ei meeldi, pühapäevad on siukse imelikud uimased ja venivad päevad, kus peaks midagi tegema, aga mida ei viitsi teha.
Praegu on mingi suhteprobleem.
Mul on viimastel kuudel liiga palju tüdrukuid olnud ja see ei tee elu mitte ilusaks ja meeldivaks, kuigi see seda teha võiks.
Ikka ja jälle proovin elu jonksu seada ja minna sirgele teele, aga siis tuleb jälle pakkumine, millest ei raatsi loobuda ja olengi seal kust just olin välja saanud.
Ikka ja jälle tahaks kõik pikalt saata ja olla puhta südametunnstusega unistaja vanalinna tänavatel. Loota ja unistada täiuslikust tüdrukust, kes oleks nagu mina, keegi kellest kunagi ei tüdine, kes oleks piisavalt intelligentne, stiilne ja ilus. Keegi kelle sõbrannad tast ilusamad ei ole ja kes ei tekitaks ahvatlusi. aga noh, ikka ja jälle ikka ja jälle seeama ämber.
Ehk tuleb kunagi päev kui ma olen aus ja tore ja sirgejooneline.

EDIT 2: Nagu ma just avastasin, on ilus poiss mu kommentaarid ära kustutanud. Tõde on ilmselt valus :P

Ma arvan, et edaspidi tutvustan ma kõigile potentsiaalsetele sekspartneritele kõigepealt Ruudut ja lasen neil hoolega järele mõelda, ega nad hoopis temaga seksida taha. Säästan aega ja vaeva.

Põhimõtteliselt olen ma surmani tüdinud. Kaks järjest, see on liig.

Vähemalt ei olnud ma seekord armunud (et kellelgi ei jääks mingit vale arusaama: ma olin algusest peale kindel, et ilus poiss pole enamat kui vaid seks, mul polnud tema vastu mingeid tundeid, kavatsust suhet luua vms).

Maailm on hukas. Miks ma pean inimestes pidevalt pettuma? Ja kust ma edaspidi head seksi saan? Arvestades fakti, et see ei kasva just puu otsas ja mul pole ei aega ega tahtmist järgmist idiooti otsida. Elu on ikka raske!

PS. Tundub asjakohane kopeerida siia ühe sõbra omaaegne hoiatus. Can’t say I wasn’t warned!

X jutust ma sain aru, et see vend on suht sihuke mahhineeriv libekala, et vaata ette ;)

PPS. Murakale ta nagunii algusest peale absoluutselt ei meeldinud.

PPPS. Pipsi vahetu kommentaar asjale:

Pips says:
oeh
see mees on ennast täis tõbras
tra ta on ju täielik idioot
minna naisele ütlema, et üks teine on ägedam
selleks peab olema debiil
ajudeta debiil

Selle koha pealt olen vist sunnitud nõustuma. Sad. So sad!

  9 Responses to “Täiesti uskumatu”

 1. …idioot poisi poolt.

 2. HA HA HA HA

 3. …idioot poisi poolt.

 4. aga võib-olla naerab lepp sinu üle, kulla risto? :) see ei tee sinust kõva meest, kui sa naisele ütled, et ta pole nii äge kui vot too või too naine seal ja seal (ja see pole üldse tähtis, kas tegemist on sinu naise või suvalise naisega. tähtis on üleüldine oskus naissooga käituda). sinu käitumine lihtsalt näitab, kui vähe sul naistega kogemusi on. kahju hakkab natuke sust ;)

 5. No näed, nüüd ajasid Pipsi kah närvi :P

 6. aga nüüd ma panen oma suu kinni (vähemalt mõneks ajaks). loodetavasti õppisid kõik asjaosalised midagi sellest konfliktist nais- ja meessoo vahel.

  no hard feelings.

 7. Oo, mul on sust tõesti kahju. Sest olen midagi sellist läbi elanud :D

 8. Oot, see lause meeldib mulle eriti: “…kes oleks nagu mina, keegi kellest kunagi ei tüdine, kes oleks piisavalt intelligentne, stiilne ja ilus…” :D Ma lihtsalt ei suuda uskuda, millised inimesed on olemas, eriti kui nad on kõige haledamad inimvarjud, siis peavad nad end eliidiks või mis iganes :D Isegi kahju ega hale ei ole neist…

 9. see “HA HA HA HA” ei olnud küll kellegi sõber. ei risto ega tikri.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.