Jan 032007
 

Üldiselt olen ma inimvihkajalikus tujus ja mul on ainult üks pudel veini alles ja see ei hakka pähe ja Nadja kah hülgas mu Oti kasuks.

Avastasin täna hiinaka nimega Kathmandu Hill. See on lihtsalt nii super koht, et… Ei viitsi praegu rääkida pikemalt, sest liiga tigedas tujus olen, kunagi kiidan ohtrasõnaliselt, luban!

Aga praegu tahaks kõva häälega karjuda, kedagi hammustada ja talle kõvasti jalaga virutada. Hea, et ma üksi kodus olen.

Ostke mu elu ära.

(ei ütle, miks, olen juba õppinud, et mõnikord on targem suu kinni hoida)

Linkin Parki albumid avastasin eile oma muusika kaustast, mida pole x aega kuulanud. Sobib hetke tujuga nagu rusikas silmaauku. Ainult Annika vist ei armasta mind, kui koju jõuab.

  4 Responses to “Tra ma ei või”

 1. Kathmandu Hill on tõesti yks tore kiirsöögikoht. kas China Garden teisel pool teed on veel lahti? ykskord, kui sinna minna tahtsin, ei old, ja läksin Kathmandu Hilli. yks teine kord läksin otse Kathmandu Hilli, sest China Garden ei tuld meelde vist. Kapten Tenkes on muidugi seal lähedal, aga tema on ungari koht ja seal ei ole näiteks reede õhtul või yldse inimeste suurema liikumise ajal yhtki vaba lauda.

 2. China Garden oli vist jah see uberik, kus hiljuti käisime. Esmamulje oli armas, aga… Piim oli otsas – urr. Sööki pidi ilgelt kaua ootama, ehkki olime peaaegu ainsad kliendid – 2xurr. Lepale toodi nuudlid nii vara, et ta jõudis enne terve kausi ära süüa, kui meie riis kohale jõudis – 3xurr. Mu riided haisesid hiljem rämedalt rasva järele – 4xurr.

  Eile pidime ka sinna minema, aga tuli meelde, et viimati ei saanud kaardiga maksta ja nii sattusimegi Kahtmandusse. Tenkest siinkohal arvesse ei võta, sest hiina toit!!!!!! on üle kõige.

  Ma millalgi ikka kiidan neid eraldi sissekandega.

 3. Tallinna hiinakatega on tihtipeale mingid kummalised lood. Avastasin mullu kodu juures hiinaka, rõõm suur. Praeguseks on sedavõrd alla käinud, et ei taha sinna minnagi. Teine sarnane oli vanalinnas, koha vastas, kus yhel suvel natuke aega töötasin. Kuni rohelist teed jõid, oli kõik hästi, nyyd olen mitut tuttavat kirumas kuulnud.

  Kathmandu häda on muidugi see, et seal on kole pime. Ma, vanainime, ei näe nimelt pimedas. Viimane kord sai hästi syya, aga mida ma õigupoolest sõin, mõistatasin maitse järgi.

  Tahan trobikonda häid odavaid hiinakaid (kojutoomisega) yhtlaselt yle terve linna. (Ja yks palun Rakverre ka, sealtkandi rahvas kurdab kehva toitlustuse yle.)

 4. See Pärnu mnt. Kathmandu on alati rõvedalt siniseks suitsetatud.
  On veel üks Kathmandu — Everest Kathmandu, aadressil Liivalaia 19. Valgem, puhtam, mõnusam. Soovitan.
  Muidugi, hinnakiri nende koduleheküljel on neil exceli tabelina (EXCELI TABELINA!!! saate aru) ja mingi jubeda ilaniidi otsas, aga ega kõike head kah vist korraga ei saa.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.