Jan 072007
 

Selles mõttes, et… Ma peaks vist tegema kohustuslikuks reegliks kõigile tüüpidele, kes arvavad, et mu lipsu oleks kena duši alla vedada või see niisama sõjasaagiks võtta, et see tuleb hiljem tagastada triigitud JA sõlmes kujul. Veetsin jälle mõnusa veerandtunnikese arvuti ja peegli ees, et normaalne lipsusõlm saada.

Kiituseks võin öelda nii palju, et lips istub paremini kui enne… Vajaski teine triikimist. Aga triikrauda Tikril teatavasti pole. Selles valguses jätan tähele panemata isegi paar plekki, mille võrra lips nüüd rikkam on. Kes teab, äkki ma tegin need ikka ise.

Nüüd on Tikker jälle ilus.

Tegelikult pole ma siiani aru saanud, mis teema mul nende lipsudega on, aga ilma ei taha nagu eriti välja minna. Fetiš või? Nojah, mis teha.

  One Response to “Tikker ja lipsu(sõlme)d… Oeh”

  1. Miks mulle tundub, et varem oli pildil lips ees?

    Aga ega pidev sõlmes hoidmine lipsule head teegi. Parem on see käes sisse harjutada, siis on sõlm iga kord värske ja moodupärane, mitte ei vaju ära.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.