Veel kord

*torinal*

Ei ole päris nii, et Tikker käib ja kepib ringi nagu jumal juhatab. Isegi see väljend, “keppima”, on minu jaoks täielik turn off, ärge palun üritage sellises sõnastuses ettepanekuga mulle läheneda – paremal juhul lõppeb asi iroonilise p*rse saatmise, halvemal juhul kõrvakiiluga.

Ma olen endiselt arvamusel, et maailm oleks ilusam paik, kui Tikril oleks püsisuhe. Kui pole, mis ikka. Ega armastus puu otsas kasva. Järgmine peaaegu sama hea variant oleks stabiilse seksisõbra omamine. Et kui ikka vaja, siis ka alati saab. Sellega on nüüd jälle häda, üks osutus idioodiks, mõni potentsiaalne kandidaat asub lihtsalt liiga kaugel, mõni ei pruugi piisavalt hea olla, et teist korda uuesti tahaks (viimasel ajal on isegi vedanud) jne.

Lisaks kõigele olen ma valiv (vastupidiselt mõnede arvamustele, et ma valimatult ringi seksin). S*taks hästi valin kusjuures – ainult pandavaid tüüpe. Pinnapealne, ütlete? No mida iganes, nimetagem seda keemiaks. Kui pole seda tunnet, et tahaks temaga seksida, siis seda ei juhtu. Enam mitte (kunagi sai igasugu lollusi tehtud, aga see oli ammu). Ja paljudega seda tunnet pole. Paljudega on ka, aga neist paljudel pole seda tunnet minu suhtes. Paraku.

Seksi otsimisest pole kasu, see lõppeb reeglina halvasti (loe: mitterahuldavalt). Seks peab ise minu juurde tulema. Spontaanselt. Mida rohkem sellest rääkida, seda väiksem on tõenäosus, et see tegelikult ka juhtub. Ei ole ma ka seltskondlikult hetkel eriti aktiivne, et potentsiaalsed spontaansed kontaktid tekkida võiksid. Ei viitsi olla lihtsalt.

Miks ma sellest üldse (JÄLLE) räägin? Ma olen lihtsalt lugenud viimastel päevadel erinevaid asju ning rääkinud inimestega ja tunnetanud mingit suhtumist (aga täiesti võimalik, et ma kujutan asju ette). Sina, kes sa seda loed, ära palun võta midagi isiklikult ega hakka ennast kommentaariumis kaitsma, see jutt ei pruugi üldse sinu kohta käia.

Ühesõnaga seksiga on kehvad lood ja sellest tulenevalt on mu eraelulised vestlusteemad sageli sellega seotud ving. Ärge pakkuge mulle palun vibraatorit ega mingeid haiglaseid kuulutusi, lihtsalt andke mulle andeks, et ma ei ole aseksuaalne inimene ja sellest tulenevalt aeg-ajalt, kui asjad eriti koledaks lähevad, teid tüütan. Ausalt öelda on mul juba endast ka kõrini ja jätkates oma lubaduse pidamist, mida selle sissekandega juba murdsin – ma ei kirjuta siin blogis enam ühtki sõna seksist, enne kui midagi reaalselt kirjutada on. Kardetavasti ei juhtu seda niipea.

Soovin hetkel siiralt, et oleksin frigiidne.

Over & out

PS. Igasuguse negatiivse alatooniga kommentaarid pole siinkohal absoluutselt teretulnud. Kui midagi ilusat öelda pole, ole palun lihtsalt vait. Seekord siis nii.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top