Miks ma nii vähe kirjutan

All glory to the Hypnotoad says:
tead
ma peaks sind hurjutama
sa ei kirjuta enam oma blogi nii sageli
😀

Krissul on jumala õigus, varem produtseerisin siia ikka tunduvalt rohkem möla. Asi on lihtsalt selles, et EI OLE mitte millestki kirjutada! Eraelu on peaaegu olematu, seoses erinevate toredate sõpradega ikka helgeid hetki on, aga… Üldiselt ei viitsi mitte midagi teha, isegi mitte vinguda. Lihtsalt elan vaikselt ja mõttetult. Töö, kodu, töö, kodu… Ja midagi muud nagu eriti polegi.

Loodetavasti läheb elu millalgi huvitavamaks – minul põnevam ja teil ka 😉

Sain täna ühe hea uudise. Detailidesse ei tahaks veel laskuda, aga tegemist on teatavat laadi projektiga, mis hakkab raha sisse tooma, kui ma just asja ise kihva ei keera. Arvan, et ei keera. Aga rohkem praegu ei ütle, ei taha ära sõnuda. Kui asja saab, kuulete sellest kindlasti veel!

Lähen vahelduseks vara magama, sest kaks viimast ööd jäid väga lühikeseks ja silmad ei taha enam lahti seista.

4 thoughts on “Miks ma nii vähe kirjutan”

  1. Need raha sisse toovad projektid on alati huvitavad.
    mulle pakuti viimasena projekti, et hoia mingit veebilehte lahti ja raha muudkui kukub. Normaalne, eks

  2. Tegelt on nii, et üks paremini raha sisse toovaid projekte on töö tegemine. Kas siis plagalisena (vähem) v6i ettevõtjana (rohkem). Riigikoguja v. KOVija olla on ka kasulik, aga ma loodan, et Tikrikesel on liiga palju südametunnistust selleks, et poliitikasse minna. Nagu ütles Teod. Lont: “Poliitika on pask, selleks on ainult sitarattad suutelised”.
    Tegelt on ka hasartmängudega võimalik päris hästi teenida näiteks börsil (vajab õppimist) või internetikasiinos purjus Ameeriklasi tüssates (vajab tugevat enesekontrolli).
    Aga edu sulle sellegipoolest… ka miljoni kogumine algab esimesest sendist.

  3. Muig. Tikker ja poliitika? Vaevalt. Midagi palju proosalisemat, lihtsalt väike lisatöö, mille kallal vabadel päevadel nokitseda. Aga kõigepealt vaatame, kas ma üldse sobin neile 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top