Feb 012007
 

*hästi mõtlikult*

Ma nüüd ei tea. Ma tõesti ei tea.

Ma ära ei kustutanud seda eelmist postitust, save as draft võimalust kasutasin. Miks, oh miks, pole Bloggeris võimalust postitusi parooli alla panna?

Aga kalevi alla see läks. Ma olen kindel, et paljud seda nagunii juba lugesid ja minu meelest vahet pole. Aga äkki tõesti on. Ma siis olen diskreetne.

  5 Responses to “Censored”

 1. Mu arust oli see üks väheseid arukaid mõtteid seoses selle postiga.

 2. :D
  mis juhtus siis, et sa sellest seekordsest statistikast otsustasid loobuda? :D

 3. Offfi kriitika juhtus, vaat mis :P Ma kirjutasin tegelikult pika vastuse ka sellele, aga noh, kommentaarid läksid posti draftina salvestamisel paraku kaduma.

  Üldiselt oli mu vastuse mõte selles, et kui ma tõesti julgen eesnime pidi rääkida tüüpidest, kellega ma 17-aastaselt suudelnud olen (sest nad nagunii ei mäleta mind ja mina neid ka mitte) ning nimeliselt ära mainida ka neid inimesi, kellega mul on kunagi suhe olnud või kellesse ma olen kunagi armunud olnud (sest esiteks teavad seda nagunii kõik ja teiseks on see ju ainult ilus asi), siis ülejäänu on siiski vaid anonüümne statistika ning sellest, mis mu eraelus reaalajas toimub, räägin ma vastavalt olukorrale – tavaliselt pigem väga üldsõnaliselt ja lühidalt või üldse mitte. Kui on aga teada, et inimesel pole midagi selle vastu, et äratuntavalt mainitud saada, siis ta muidugi ka saab seda ;)

  Ehk siis: ma oskan diskreetne olla, kui vaja. Mind ei pea kartma.

 4. Nojah, nüüd olen mina süüdi, eks ole.

 5. Jah, ikka. Muidugi oled. Kes siis veel, ega ometi mina?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.