Mar 192007
 

Esiteks. Kui sa kavatsed tulla, siis äkki oled nii kena ja annad ennast siin kommentaarides märku. Et mul mingit aimu oleks. Ma muidugi loodan parimat. Aga ma olen hetkel veel nii jõle laisk, et ma ei viitsi ükshaaval ette võtta inimesi, kellest ma nagunii tean, et nad loevad blogi. Tegelikult ma ikka jõudumööda räägin ka nendega. Aga ikkagi. Tõsta käsi püsti.

Teiseks. Võta kaasa oma foto! Mul ükskõik, kui suur või väike või mitme aasta eest tehtud (okei, A4 vist jääks suureks) – tuleb Tikri külalisteraamat, kuhu oma näolapi kõrvale pühenduse kirjutada saad. Et ma teid Londonis ära ei unustaks ;)

Kolmandaks. Kust kurat ma ikkagi selle ruuteri toitejuhtme saan? Kui keegi mulle seda kinkida ei taha, oskate ehk vähemalt nõu anda? See oleks ikka jube suur ikaldus, kui mu ruuter Londonis p*rse läheks…

Neljandaks. Tuletan meelde, et võid oma sõbra ka kaasa võtta, kui tahad. Ainus tingimus on, et ta oleks sama tore kui sa ise.

Nii, nüüd sai vist kõik praeguseks :P

  4 Responses to “Laupäeva õhtust veel”

  1. *käsi püsti

  2. *kaks kätt siitpoolt

  3. ehhh…kas inglismaal on samad vooluaugud kui eestis? mul miskipärast tunne, et on 2 augu asemel 3… äkisti ostad endale mingi toitmejuhtme sealt?

  4. Tunne on õige. Ma küsin Oomipoest seda adapterit ka… Aga neid pidavat Londonist 1 naela poest saama, nii et pole kindel, kas Eestist tasub osta. Üks adapter ja üks nelja auguga pikendusjuhe peaksid asja ära ajama küll ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.