Apr 022007
 

Sellest postist:

Ma olen olnud UKs nüüdseks 5 päeva. Lahkusin kolmapäeval…

Same here…

Praeguses majas on tehnika suht vana. Ahjud ja pesumasinad on nagu nõuka aegsed, aga nad põhimõtteliselt ei osta siia uusi. Mul lihtsalt raskem igasuguste väärakate isenditega harjuda, sest ükski ei tööta nii nagu peab. Eriti veel röster. Täiesti kohutav.

Kolm päeva tagasi oli see röster igatahes sama väärakas :P

Pere on mul selline veini armastaja. Nad joovad veini peaaegu iga kord õhtusöögi juurde. Actually panevad nad veini isegi söögi sisse. Lastel lubavad ka juua. Millie ükspäev jõi salaja terve ema klaasi tühjaks. Pereisa pakub mulle õlut ka päris tihti.. Tahavad must vast alkohoolikut teha.

Vaadake eelmist posti. Tahavad vist jah. Ja see õnnestub neil suurepäraselt… Ja lapsed jõid reede õhtul meie eest veini ära.

Brr.. Külm on.

Ma olen seda viimased kolm päeva mõelnud. Pole mingi vabandus, et siis oli jaanuar! Siin on ikka sama külm.

Pubisid pidi siin päris palju olema. Kuigi külas on mingi 7 maja ja 3 neist on pubid. Eks ma lähen ja uurin järele mõni päev.

Me pidime võib-olla mõnda neist minema, aga võite kolm korda arvata, kas jõudsime või kas me (ta) siiani mõnesse neist oma jalga tõstnud on. Aga kuna mulle siin nii väga meeldib, siis lähen otsin sealt ehk homme tööd. Siis oleks nagu põhjus kõik pubid läbi käia :P

Kõik toidud, mis nad siiamaani teinud on, on ka väga maitsvad olnud. Hästi palju juurvilju ja üleüldse on nad tervislikud inimesed. See sobib mulle. Hakkan ka tervislikuks.

Vaata üle-eelmist sissekannet. Ma tahaks siia elama jääda. Uurisin, kas neil läheks äkki teist lapsehoidjat veel vaja… Või kasulast. Siiani ei paista midagi eriti lootustandvat. Mul on tunne, et ennast pubidesse pakkumine kõlab reaalsema variandina.

*joob veini*

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.