Apr 172007
 

Ma sain just esimese kõne vastuseks lugematul arvul saadetud CV-dele – nädal aega tagasi leidis Iiris Gumtreest kohaliku fotopoodide keti Snappy Snapsi tööpakkumise… Ma ise poleks seda ilmselt märganudki. Homme kell kolm lähen vestlusele.

Ma tean küll, et see ei tähenda absoluutselt mitte midagi, et vestlus ei tähenda veel tööd… Aga pagan, siiski! Esimene vestlus! Ma polegi täiesti lootusetu :D

EDIT: Nüüd tuleb muidugi välja mõelda, kuidas sinna kohale jõuda, sest see asub suht p*rses (loe: viiendas tsoonis). Kahe bussiga kaks tundi, bussi ja metrooga tund, aga metroo on kallim (loe: päevane bussipilet maksab £3 naela, metrooga üks ots 1-5 tsoonis £3.50, päevapilet £11.20; bussi nädalapilet maksab £14, metroos 1-5 tsoonis £40…) ja mõlemal suunal on mingisugused ehitustööd, mis võivad komplikatsioone tekitada. Tramaivõi. Aga ikkagi. Ilus.

  4 Responses to “Weee!”

  1. Ja kui sa peaksid selle töökoha saama, kas sa viitsiksid siis mitu tundi tööle sõita ja tagasi ka veel?

  2. Noh, nagu iga päev Pärnusse ja tagasi sõita. Hee. Aga suurlinna kohta isegi hästi, peaks mainima :D Igatahes okas kurku siis vestlusele.

  3. aga nädalane metroo maksab ju 23.20 :?

  4. ah rsk viies tsoon jah. right right.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.