Jun 252007
 

Kõigepealt pean ausalt üles tunnistama, et pealkiri on suhteliselt õhust võetud umbluu ja põhjustatud ilmselt sellest, et ma eile suurest igavusest igal pool pilte klõpsides neid muuhulgas ka metroos tegin.

Kui eile õhtul töölt koju jõudsin, olid igasugused õhtused plaanid ikka veel suhteliselt lahtised ja olematud. Teatud põhjustel oli mul vaja võimalikult kiiresti kodust jalga lasta, seega otsustasin lihtsalt lõunasse minna.

Teatud põhjustel oli mul vaja nii kaua väljas oodata, kuni Iiris kodus asju võtab, nii ma siis töllerdasin tänaval ja tegin suvalistest kohtadest pilti:

Siis sõitsime Iirisega Finsbury Parki, tema läks rongi ja mina metroo peale:

Aga mis jaanipäeva tähistamisse puutub, siis brutaalselt ja lühidalt öeldes jõin ma ennast lihtsalt purju. Üks Fizz teel Finsbury Parki, teine metroos ning kolmas lõunas passides ja Swammi kõnet oodates… Hakkas pähe küll ja suisa kaks korda sai Brixtoni KFC (McDonaldsi analoog) WC-d külastatud.

Lõpuks läksime Streatham Hilli, kus oli pidu Jani sõbra juures. Jan oli Swammi tuttav Tšehhi kutt ja peol olid peamiselt poolakad.

See pilt on tehtud natuke enne peopaika jõudmist. Lihtsalt naljakas oli.

Peol oli vaja ometigi hädasti viina juua ja veel rohkem purju jääda. Ja tantsida mingi täiesti kummalise muusika järgi. Ja kõigest suhteliselt kiiresti ära tüdineda. Nii et kuskil öösel kahe paiku võtsime ette pika teekonna tagasi põhja, mis möödus seekord uniselt, sündmustevaeselt ja suhteliselt valutult.

Kui täna varahommikul natuke vahepeal üleval olime, ei olnud just eriti hea olla (loe: pohmakas oli). Pärast poole kaheni magamist oli juba tunduvalt parem.

Ja siis… Ja siis! Siis tehti mulle jälle süüa :P Ehk siis hommikusöök inglise moodi (röstsai oli muidugi ka, aga pildistamise hetkel alles rösteris):

Räägi siis veel, et armastus ei käi kõhu kaudu. Mina olen igatahes iga päevaga üha rohkem sillas :P

Ja siis kiirustasin tööle. Ja täna juhtus olema kõige vaiksem õhtu minu seal töötamise aja jooksul üldse. Mul oli nii igav, et puhastasin masina alust ja kraanikausitagust. Selline õhtu siis. See läks küll hästi.

Ühtlasi sain ühe oma neljast sulgemisest avamise vastu vahetatud ning ühe supervisori jutust võis järeldada, et mul ehk varsti palka tõstetakse. Eks näis :P

Aga üldiselt ma loodan, et teil seal Eestimaal oli… Jaanilikum jaanilaupäev kui minul. Järgmisel aastal tahaks ikka lõkke ääres istuda ja šašlõkki süüa, mitte Jani sõbra juures viina juua. Aga hea seegi, et tema nimi oli Jan ja mitte näiteks…*insert random Czech male name here, cause I don’t really know any*

Et vähekegi teemakohane :D

  4 Responses to “Mind the gap ehk jaanipäev inglise moodi”

  1. Esimene meenuv tšehhi mehenimi on… Jan. Ausõna, noh.
    Ajalugu koolis õppisid? Hussiitide ylestõusu mäletad? Mnjah. Jan Hus, eks ole.

    Järele mõeldes tulevad ka Jaroslav Hašek ja Karel Čapek. Aga Švejki eesnime ei mäleta.

  2. Ajalugu :D Haa haa, sellest võiks legende rääkida. Hussiitide ülestõus? Pole õrna aimugi.

    Ma olen 100% humanitaar, aga kolmandaks riigieksamiks valisin mitte ajaloo, vaid matemaatika. Võid sellest omad järeldused teha :P

  3. mõned erki noole tšehhidest konkurendid ikka mõtled välja ehk?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.