Jul 272007
 

Tegelikult lubasin ma Pipsile juba eile Marko külaskäigust kirjutada (sest olin selle täiesti ära unustanud), aga lihtsalt ei viitsinud.

Täna olen kaks pausi netis istunud ja kaks tundi pärast tööd sinna otsa, aga ikka ei ole tuju.

Tuju ei ole sellepärast, et sain järgmise nädala graafiku. Ütleme nii, et pärast selle nägemist ma lihtsalt luksusin kümme minutit kontoris nutta. Raisk, kuidas ma vihkan oma emotsionaalsust sellistel hetkedel! Mulle ei meeldi avalikud stseenid, aga lihtsalt selline masendus tuli, et kole kohe.

Graafik ise siis selline:

P – vaba (ja oi, kuidas ma selle eest võitlesin! – ainus normaalne asi siis üldse selle graafiku juures)
E – 15.15-sulgemiseni
T – 7.15-15.15
K – 15.15-sulgemiseni
N – 15.15-sulgemiseni
R – vaba
L – 9-18

Esiteks tahan ma töötada kuus päeva nädalas, mitte viis päeva. Tähendab, mitte et ma nii kangesti tahaks, aga raha on vaja ja nad ei maksa mulle siin piisavalt palju, et ma saaks endale kaht vaba päeva nädalas lubada, vähemalt hetkel mitte. Või noh, kui keegi mulle mõlemat vaba päeva nädalavahetusel pakuks, siis ma ei suudaks muidugi vastu panna, aga nädala sees pole sel minu jaoks mitte mingit pointi.

Teiseks on mul kolm sulgemist. Seda s*temat, kolmest alates. Kahest alates on parem, siis saab 7 tunni eest raha. Kolmest alates ainult 6,5h (14 algaval vahetusel on kaks pausi, 15 algaval üks). Rääkimata sellest, et ma vihkan sulgemist. Ma tahaks sulgeda ainult nädalalõppudel, ehkki siis on kõige kiirem ja selles mõttes k*pp, aga Mehe kaisus välja magamine on seda väärt.

Lisaks on praegu Victoria Line’il ulatuslikud remonditööd, mistõttu see lõpetab E-N töö kell kümme õhtul, mis omakorda tähendab seda, et ma ei saa pärast sulgemist otse metrooga koju, vaid pean Stockwellist bussiga minema.

Ja mis kõige olulisem (loe: s*tem) – nädala sees sulgemine tähendab seda, et ma näen Meest ainult öösiti. Enamasti magavana. Sest selleks ajaks, kui mina peale 23 koju jõuan, ta reeglina juba magab. Või on unine ja magama jäämas.

Ja nädalavahetusel, kus ma tahaks just sulgeda, antakse mulle ikka see kõige nõmedam vahetus, mis terve päeva ära võtab. Noh, okei, nagu ma ka varem maininud olen – oleks võinud veel s*temini minna, 10-19, 11-20 või 12-21 vahetus näiteks.

Igatahes on tõeliselt k*pp.

Ma otsustasin juba tegelikult mingi nädal-paar tagasi ära, et otsin endale peale puhkust uue töö (enne mõtlesin, et kui palka juurde saan, siis võiks hea seltskonna pärast ikka jääda). Nagunii lähevad kõik järjest ära ja palga juurde küsimise peale lubas Taras lõpuks selle kõrgema ülemusega rääkida, mis tähendab seda, et mingi 15-20p tunnis ehk lõpuks saaks, mis on MÕTTETU.

Et mind ei hoia siin enam miski kinni. Graafik on nõme, kõik ägedad inimesed lähevad järjest ära ja palk on s*tt.

Katsun endale ka miskise 9-17 töö leida, kus ühtlasi rohkem makstaks. Luca soovitas panka proovida näiteks, mu inglise keel olevat piisavalt hea ja neil on seal full training jne. Ainus häda on selles, et töö otsimine eeldaks interneti olemasolu ja siin tööl neid väheseid minuteid varastades ma küll sellele aega raisata ei viitsi. Koju on netti vaja!

Noh, enne augusti lõppu ei lähe ma nagunii siit kuskile, puhkuseni tuleb ära olla.

Hoidke pöialt…

Muidu olen täna netis ainult oma blogi lugenud. Eelmise aasta sügist. Igasuguste asjade peale naeru pugistanud. Ilusa poisi situatsioon on tagantjärele mõeldes eriti naljakas.

Ma ikka meeldin endale, teate. Egomaniakk nagu ma olen. Muig.

Aga nüüd peab hakkama kodu poole hoidma, sest võtmed on Iirise käes ja Mees ei saa muidu töölt tulles sisse :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.