Jul 312007
 

Üldiselt mulle anonüümsus ei meeldi. Kohe üldse mitte. Juhin teie tähelepanu sellisele toredale asjaolule, et siin nimega kommenteerimiseks ei pea sugugi olema Bloggeri kasutaja – choose an identity juures on täiesti olemas valikuvõimalus other ja seda kasutades võite võtta endale ükskõik mis nime. Pange kasvõi nime esitäht. Pange MIDAGIGI. Sest nüüd ma pean jälle mõtlema, kes on see tropp, kes mulle eelmise postituse puhul palju õnne soovis ja püüdma arvata, kas on jälle üks põhjus juures, miks Mehe peale vihastada või on tegemist mõne muu idioodiga. Siiralt loodan, et viimast! (ja ma vabandan, et nüüd kedagi tropiks ja idioodiks sõimasin, aga sellise soovi peale ei oska suurt midagi muud öelda)

Ei ole ju raske oma nime või aliast või nimetähte või mida iganes kirjutada. Ma ei palu passi andmeid, eks ;)

EDIT: Tegelikult eelistaksin ma nimetähe asemel pigem mingit aliast (kui pärisnime kirjutamiseks liiga arg oled), sest need va nimetähed võivad ju kattuma hakata. Vahel ikka mõtlen, kes mulle siin kaasa elab ja häid soove saadab ja no mis kriitikasse puutub, siis see on anonüümsena ju eriti nõme ja arg! Pole oluline, kes sa päriselt oled, on oluline, et ma teil kõigil vahet teeks :) Ja siiski, pigem ainult üks täht, kui mitte midagi ;)

Tänan tähelepanu eest.

PS. õeke, see kehtib sinu kohta ka. MINA saan reeglina aru, kui tegemist on sinu kommentaaridega, aga teised ei pruugi… ja võiks ometi!

siiralt teie,
tikker

  6 Responses to “Kõigile anonüümsetele”

  1. hea post ma olen nõus, et midagigi võiks ikka nimeks panna see anonüümsus on ikka jama küll

  2. Muig. Look who’s talking ;)

  3. koomikud..

  4. jajah. rahul nd?

  5. Mina olengi Anonüümne!

  6. Õeke, ainult siis, kui sa edaspidi samamoodi jätkad! :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.