Pipsi reisipäevik, vol 2

Tänane päev möödus eilsega võrreldes suhteliselt tagasihoidlikult. Pärast seda, kui me olime oma netivajaduse rahuldanud ja ennast üles löönud, oli kell märkamatult juba peaaegu neli saanud. Iiris pidi Angelis Kayga kokku saama ning otsustasime Pipsiga kaasa minna.

Kuna Pipsile ostsime kokkuhoiu mõttes ainult bussipileti ja mulle puhkuse puhul ka, siis mõtlesime Angelisse ka bussiga minna. Andsime peatuse pärast alla ja läksime metroosse. Selle ühe peatusevahe jooksul jõudsin bussiaknast need pildid teha:

Jah, ütleme nii, et liiklust meil peatänaval on ja busse ka.

Metroos sai ka paar turistikat klõpsitud:

Ja tänaseks ongi piltidega kõik.

Angelis näitasin Pipsile oma töökoha ära, sain payslipi kätte, käisime paaris poes, sõime hiinakat ja… Ostsime suuremal hulgal igasugust jaburat nodi. £1 poodi sattusime, noh 😀 Leidsin lõpuks kööki nagid, mis ei käi kruvide, vaid kleepsudega, sain vannituppa vaiba, õmblustarvete komplekti, katlakivi eemaldusvahendi ja hunniku teeküünlaid… võib-olla oli veel midagi.

Ühte asja ei saanud ka – seda toru, mille külge dušikardin panna. Aga eks ma otsin mõni teine päev edasi 😛 Ahjaa, pipart ka ei saanud – Pips tõi mulle lambakujulise pipra- ja soolatoosi, ma tahaks neid nüüd täita. Aga ei leidnud Sainsbury’st pipart üles.

*peksab pead vastu seina*

Üldiselt on täna rahu maa peal ja homme tuleb torumees. Homme õhtul on pidu (ei tea veel, kus, aga raudselt on!) ja laupäeva õhtul ka. Ja siis ongi puhkus läbi. Uhh.

Ei, elu on lill… Oih, kuule, anonüümne, palun ära mind veel ära bänni, ma AUSALT üritan selle väljendi kasutamist vähendada. Või noh, süüdista Dakit. Tema blogist see mulle külge jäi 😉

2 thoughts on “Pipsi reisipäevik, vol 2”

  1. päriselt olen mina süüdi? ohshit, ma üldse ei mäleta, et ma oleks seda väljendit mingimingi ohtralt kasutanud.

    rõõm. seda kasutasin küll. ja et olgepaid, seda ka.

    gugeldaks oma blogis ringi, aga ei viitsi üldse, seega pean sind uskuma, kui sa väidad nii olevat lood. et ma süüdi olen 🙂

  2. Pingback: Pipsi reisipäevik, vol 5 » Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top