Aug 172007
 

Täna oli see kurikuulus päev, kus 8-13 vahel pidi tulema torumees. Otse loomulikult jõudis ta kohale kolmveerand üks – peen värk, ma ütlen. Vahtis natuke, käis ja tõi oma tööriistakohvri ära, tagus haamriga toru, nentis, et mingi sein tuleb maha võtta ja julla ära vahetada ning lubas esmaspäeval tagasi helistada, et uus kohtumine kokku leppida. Tagatipuks unustas oma lambi ka meile… Ju ma meeldisin talle nii väga, et tahtis veel enne esmaspäeva tagasi tulla. *muigab* Ei, tegelikult oli täitsa lahe vana ja järgmine nädal peaks meie veemure korda saama.

Pärast torumehe külaskäiku saime lõpuks välja minna – tänane päevaplaan nägi ette Croydonis shoppamist ja õhtul pidu.

Shopata me tõepoolest saime – kes vähem, kes rohkem. Juba esimeses kingapoes kilkasime ja proovisime pool tundi, tavaliselt pole siin poodides midagi normaalse välimuse, hinna JA suurusega. On kas üht, teist või kolmandat, aga mitte kõike korraga. Seekord siis saime kõik midagi.

Mina sellega piirdusingi, neiud said endale veel pluuse ja vöid ja mida kõike veel, aga kuna see tibijutt enam mind ei puuduta, siis ma sellest kirjutada ei viitsi. Muhahaa.

Pilte saate täna peamiselt Croydoni puuviljaturust, mis oli tõesti suur, vinge ja odav:

Sealsamas tänaval käisime ka söömas, see kohvik oli tõsiselt tripp koht – WC-sse sai läbi köögi ja urgaste ning käsi pesid pesuseebiga :D Lõhn vähemalt oli selline… Aga mulle tegelikult väga meeldis seal, ei oleks midagi selle vastu, kui taoline koht kodu lähedal ka oleks. Menüü oli tavalisest tunduvalt suurem ja mitmekesisem, hinnad normaalsed ja isegi piima anti!

Piima sisse pandi kõrred ka… Khm.

Pips proovib Iirise uusi pärleid:

Minu esimene fish & chips – siiani olen suutnud inglaste “rahvustoidust” miskipärast hoiduda. Päris hea oli!

Koduteele jäi selline tore pood, millest bussiaknast ka pilti õnnestus teha (booze tähendab alkoholi, kui keegi ei tea):

Ja lõpuks meie saak puuviljaturult:

Kuna nad sulgesid viiest, siis saime viimase minuti hindadega ulmelistes kogustes nänni – kõik pildil olev maksis kokku £7. Näiteks nii kolm karpi maasikaid kui kaheksa karpi vaarikaid maksid mõlemad £1 – poest ostes maksab üks karp ca £1.89… Ulmeline, as I said.

Aga ma nüüd tuppa tagasi, Pipsil peaks bool juba valmis olema. Osakonna tavasid ei saa ometi unustada!

Peomälestusi (kui neid pärast booli üldse olema saab) kuulete vast millalgi homme.

  One Response to “Pipsi reisipäevik, vol 3”

  1. […] augustis, kui Pips mul Londonis külas käis, käisime tema ja Iirisega šoppamas ning ostsin £10 eest kunstmaterjalist ülimugavad mustad ballerinad. Kandsin neid väga-väga […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.