Aug 302007
 

…mis siis, et haledat.

Täna tuli meile kohvikusse üks vanatädi, nii 70 vähemalt, kes oli ennast täis s*ttunud (vabandage väljendust, aga just nii see oli) ja lukustas ennast vetsu. Sellest rääkimata, et s*tarada jäi temast järele ja kõik haises.

Üritati ukse taga karjudes teda välja saada, aga tulutult. Kuna ta oli juba vana ja kurtis vist ka valu rinnas, siis kutsuti kiirabi. Ja ukse pidi lahti murdma, sest ta lihtsalt ei lasknud sisse. Ära kõndis lõpuks igatahes omal jalal (pärast kiirabiga jagelemist).

Meil haises kõik pärast veel tükk aega, Stanislavile maksti kahe töötunni eest peale, et ta selle lihtsalt ära koristaks ja lukk on lahti murtud, nii et kliendid vetsu kasutada ikkagi ei saa. Sweet.

Ahjaa, ja meil kodus läks boiler katki millalgi, saime parandaja, kes midagi tegi, aga ütles, et boiler tuleb välja vahetada, lubas mehe saata… No nüüd läks uuesti katki igatahes. Järgmine nädal pidavat tuldama… Kui ma seda usun.

Nii et sooja vett pole.

Torumees lubas ka juba ammu uuesti tulla midagi välja vahetama, et me külma vee surve korda saaks, aga pole ka siiani tulnud ja peksab telefonis segast.

Vähemalt maksma neile ei pea, sotsiaalmaja võlud.

Netist ma eelmises sissekandes juba pajatasin.

Elagu Inglismaa!

  2 Responses to “Natuke nalja ka”

  1. Netist ma just lugesin. :(

  2. Hiljaks jäid, keegi juba mainis mulle seda linki kommentaarides mitu aega tagasi :P

    Ega ma ei karda küll ausalt öelda, sest esiteks on selline juhus pigem erand kui reegel, teiseks ma “varastan” seda wifit suht harva, viimasel ajal ei saa kunagi ligi, kolmandaks ma elan Brixtonis, mis on täis lolle, kelle piiratud ajudesse vaevalt jõuab mõte mind oma neti kasutamise eest kohtusse kaevata.

    Aga kuna ma just tuvastasin, et Angeli tasuta wifi levib tõepoolest mul kohvikus sees ka, siis pole enam põhjust puu all istumas käia, läpakas jääb jälle töö juurde :D

    Irooniline on muidugi see, et ma hea meelega maksaks neti eest, aga BT paneb näkku ja ilma telefoniliinita lihtsalt pole võimalik siinmaal netti saada. Monopolid sakivad!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.