Oct 092007
 
 • 21. sünnipäevaks õnnitlused
 • t05h4
 • maksehäired
 • We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars
 • kui suuri faile saab hotist saata
 • tikri siider
 • minu hullu maja
 • huvitavaid msni nimesid

t05h4 kohta mina infot jagama ei hakka (mitte et mul seda nüüd nii meeletutes kogustes oleks, aga ilmselt tean rohkem kui sina)

Maksehäireid, kallis blogilugeja, saad vaadata oma internetipanga kaudu, e-teenuste alt. Võid muidugi alustada ka sellelt lehelt.

Hotist saab tõenäoliselt saata… Kuule, ei mäletagi. 2-3MB? Kasuta parem Gmaili, mina küll kasutan.

MSNi nimeks soovitan panna oma nime, kui midagi muud välja mõelda ei oska. Informatiivne, kas teate. Kui ma viitsiks, siis ma otsiks netist üles selle jubina, mis tavalise eesti keele rate.ee beibe-keelde tõlgib, sellega saate igast sõnast huvitava nime teha. Muhahaa. Paraku ma ei viitsi.

Ja mis teema on tikri siidriga? Kas selline asi on olemas? *keel ripakil*

Ühtlasi tunnen muret oma lugejate üldise allakäigu üle, sest hetkeseisuga kasutab tervelt 48% neist Idiot Explorerit ning vaid 44% Firefoxi. Lapsed, ärge olge idioodid, tõmmake endale Firefox!

  5 Responses to “Mida otsitakse minu blogist”

 1. Võibolla on asi selles, et kogenud ja mõistlikud lugejad on üle läinud RRSi lugejatele, mille kohta Sa brauseriandmeid ei saa?

  Hot.ee ei kõlba kuhugi, sest muuseas ei saa seda ka pop3 kaudu kasutada (kuigi viimased paar aastat pole ma viimast protokolli ka kasutanud, sest gmail on mugavam).

 2. mul on tööjuures ie, mul täitsa suva kui siia arvutisse mingit jura tuleb :D

 3. to lontu lõvikutsu: möla maha. hot.ee meilid tulevad pop3 kaudu mul ilusti nii thunderbirdi kui gmaili.

 4. Näed sa siis, tundub, et inimesed ikka mõtlevad minu peale :) A noh, samas peaks t05h4 ka mingi ensüüm vms asi olema, et tõenäoliselt loeb su blogi päris mitu mikrobioloogi üle maailma :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.