Õeke, ma tean, mida ma jõuludeks tahan! 3 Comments / By Tikker / 9. October 2007 Aitäh kommenteerijale, kes mu selle lingini juhtis – ma ise olin ometigi liiga laisk, et googeldada 😉
maarin 9. October 2007 at 14:52 see on pääris hea maitsega, selline magus, aga mitte lääge. nagu päris karusmari Reply
see on pääris hea maitsega, selline magus, aga mitte lääge. nagu päris karusmari
jah, se mu lemmiksiider =)
minu ka