Oct 092007
 

Pariisi muljetega peate veel kannatama, sest ma ei ole siiani suutnud sissekande jaoks pilte välja valida. Õigemini, pooled pildid on valitud ja lõigatud, ülejäänud pooltest on olemas must valik, mida tuleb veel vähendada ja parajaks lõikamata on need ka.

Ma olen üldiselt fotopede ja mulle MEELDIB selliseid asju teha, aga kui on ikka 600 pilti… Millest paljud on sarnased jne, aga ikkagi. Ühe korraga seda kõike ära ei tee, siiber saab.

(ja üldsegi oli täna hommikul vaja kõigepealt Orkutisse hunnik pilte üles panna, mis võttis oma aja ja aitas blogipiltide siibrile kaasa)

Pean veerand tunni pärast tööle minema ja homme avan, seega täna oleks mõistlik pärast tööd kohe magama minna. Ideeliselt vähemalt. Et tõenäoliselt peate vähemalt homse õhtuni kannatama.

Torumees, kes eelmisel kolmapäeval tulemata jättis, käis täna ära. Vaatas kraani, helistas kuskile ja ütles, et keegi teine peab tulema seda vaatama ja et nad helistavad meile ise, et see uus aeg kokku leppida. Helistasid tõepoolest, nii umbes tund aega hiljem. Ja teatasid, et see on meie enda süü ning nemad seda tasuta korda ei tee. Ühtlasi andsid numbri, kust saab “päris” torumehe tellida. Sweet. Aga mina ei viitsi sellele enam mõelda, eks Mees hiljem uurib.

Netti tekitab praegu mingi vigane ruuter või modem, mis tahab iga natukese aja tagant restarti saada. Tüütu.

Aga üldiselt on kõik kõige paremas korras ;) Ootan juba, millal metroosse saan – uus raamat on jube põnev.

  2 Responses to “Liiga palju pilte”

  1. Piiakene, Sa peaksid teadma, et siin maal võtab kõik jube palju aega…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.