Nov 012007
 

…ainult et mitte midagi erilist pole vahepeal juhtunud.

Või nojah. Eile õhtul avastasin, et mu mobiil millegipärast keeldub laadimast. Sain teada, et Swammil on oma mobiiliga sama jama ja läpakas suri tal ka välja. Müstilised asjad juhtuvad… Mina käisin täna oma moblaga poes ja tegin kurba nägu – onu võttis aku tagant ära paariks minutiks ja nüüd laeb nigu miška. Olen ikka lammas, selle peale oleks võinud ju isegi tulla. Kui läpakas kokku jookseb, siis teen talle ikka enne restardi, kui sellega parandusse torman, eks. Aga nojah, see selleks. Hea, et nii kergesti lahenes.

Lõpetasin täna kell kolm, aga unustasin Mehelt võtme võtta. Mees oma telefonile ei vastanud, Swammi oma oli surnud, kodutelefoni ei võtnud ka keegi. Otse loomulikult polnud Swammi kodus (kusjuures tavaliselt ta sellisel ajal on) ja ma pidin ukse taga istuma. Õnneks mitte kaua – maja on suur ja inimesed ikka käivad, korteri võtmed on mul olemas.

Siis sain just ühe huvitava kõne kodutelefonile. Mingi tüüp küsis Swammi. Mina vastasin, et pole, kas saan midagi edasi öelda. Tema teatas, et Swamm lubas tal enda juures ööbida, ta on nüüd lennujaamas ja istub kohe rongi peale, kuhu ta sõitma peab. Ma kehitasin õlgu ja ütlesin, et Victoriasse ning sealt bussi või metrooga Brixtonisse. Lubas Victoriast uuesti helistada.

Ma vist ei pea mainima, et kuulsin uuest öömajalisest esimest korda ;) Tõenäoliselt ongi nii, et Swamm on kuskil ära (kus, ei tea, sest ta mobiil on ju surnud) ja mina jagan tema külalisele telefoni teel seletusi kohale jõudmiseks ja lõpuks pakun veel kohvi ka :D Tegelikult on jumala pohhui, ma pean tunnistama. Üks inimene teises toas ei liiguta mind kõige vähematki… Veel mitte. Ehk ta kuuks ajaks ei jää.

EDIT: sain just Mehelt MSNis teada, et tegu on ca 50-aastase mehega. Kauaks jääb, ei tea. IRW.

Mul on nüüd kaks vaba päeva. Õnnistus, ma ütlen. Kuna raha pole, siis kavatsen lõputult magada, voodis chillida, blogisid lugeda, filme vaadata ja makarone süüa. Seksida ka, kui hästi läheb :P

Ülejärgmisel nädalal läheb kaks inimest puhkusele, mis tähendab, et ma saan vist paar kuuepäevast töönädalat teha – raha kulub marjaks ära.

Sain täna Amazonist suure kasti, mille sees oli peamiselt mullikile ja siis paar õhukest… Asja. Mida täpselt, ei saa öelda, sest see on seotud üllatusega ühele inimesele. Umbes viis DVD-d on ka juba erinevatest kohtadest kohale jõudnud ja homme peaks veel mingi suuremas mõõdus pakk tulema, mis teisipäeval postipilust sisse ei mahtunud ja tagasi postkontorisse saadeti… Õnneks on Royal Mailil sellisteks puhkudeks väga mugav online-ankeet, millega saab paki uuesti sulle sobival ajal koju tellida. UK võlud.

Kui Mees koju jõuab, siis saab poodi minna… Makarone ostma :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.