Nov 212007
 

Praeguseks olen ma oma blogi ümber kujundamisega nii kaugele jõudnud, et peaaegu juba võikski päriselt kujundama kukkuda… Aga mõned asjad siiski häirivad.

Nimelt tulevad postitused uue template‘iga vaikimisi 1 reavahega, mis on mu meelest liiga kokku surutud – praegune 1,5 on palju mõnusamini loetav.

Bloggeris on olemas selline tore koht, nagu settings -> formatting -> post template, mis minu IT-juhmi mõtlemist mööda peaks just selle häda vastu aitama (Post templates help users save time by pre-formatting the post editor. Some users like their posts to be formatted in a certain way).

Ainus häda on nüüd selles, et mul pole õrna aimugi, mis ma sinna kasti kirjutama peaks. Et reavahe tuleks sissekannetel automaatselt 1,5… Ja soovitavalt ka automaatne justify.

Ma olen täiesti kindel, et keegi minu blogi lugejatest teab. Lontu saatis mulle ühe lingi ennist, aga ma olen liiga tuhm, et sealt endale midagi vajalikku genereerida. Help, please? :P

Ja no tegelikult on teisigi asju, mis mulle veel närvidele käivad, aga neist kõigist ma suudan mööda vaadata ja eks üht-teist võib ka hiljem nokitseda.

EDIT: Ja siis seda võiks ka keegi öelda, kuidas on võimalik need vastikud tööriistamärgid sidebari nurkadest ära saada, mis seal alati “ilutsevad”, kui sisse logitud oled ja oma blogi vaatad. Naised saunas rääkisid, et see olevat kuidagi võimalik. Mulle käivad need koledasti närvidele!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.