Nov 212007
 

MITTE ÜHTEGI kommentaari mu eelmisele postitusele? Isegi mitte stiilis “Höhöhööö, Tikker, sa oled ikka puruloll”? Ma olen teis pettunud!

Ma tean, et te teate vastust kõigile mu küsimustele. Ärge hoidke neid enda teada ;)

Aga nüüd keeran paariks tunniks magama, sest kaks viimast ööd on väga lühikeseks jäänud ja õhtul tuleb minna sinna baari, kus Maarja töötab, et £2.50 eest Red Bulli topeltviinaga juua ja Anttil & Rarrul lennujaama minemiseni aega veeta aidata.

Ja kui ma üles ärkan, siis parem oleks, kui mõni vastus juba olemas oleks! :P

  7 Responses to “No kuulge!”

 1. vastan – ei tea

 2. höhöhööö, tikker, sa oled ikka puruloll

  – ise tahtsid

 3. Mhmh, täpselt seda ma arvasingi – et SELLISED vastused ma nüüd saan.

  Arumaisaa, kellele ma seda blogi kirjutan :P

 4. Mind näiteks su blogi kujundus yldse ei häiri! Heledal taustal,kirja hea lugeda, kirjutaja ise 5+, mida veel tahta?! Ära tee probleemi sellest, kus seda pole!

 5. Jaa, praegune kujundus on väga hea, nõustun. Eks ma olen selleski palju asju käsitsi endale meelepäraseks nikerdanud (Lontu abiga peamiselt).

  Häda on lihtsalt selles, et minu stiil on muutunud… Ja ma tahan, et see siin kajastuks. Ja noh, olgem ausad, tahan lihtsalt vaheldust :)

  Hele taust on must be, tumedalt taustalt heleda kirja lugemine paneb pea valutama.

  Aga te oodake ainult, ma olen oma uue kujundusega peaaegu valmis!

 6. hele kiri tumedal taustal on silmadele parem, olenevalt sätitud kontrastist muidugi. harjumus on teine asi ;)

 7. Neid menüüribal olevaid haamrikujukesi olen ka ise soovinud elimineerida, aga seni edutult. Bloggeri help ka ei aita. (Või ma ei oska otsida.)

  Reavahet _peaks_ saama muuta template htmlis ja sealt otsi sellist asja: “line-height:”. (minu templates asub ta sellise alajaotuse all:
  /* Posts –> .post p

  Üks asi, mis mina olen tähele pannud – kui lisad postitusele pilte, siis ta automaatselt muudab reavahe minimaalseks ja tekst tundub väiksem. Ma käin peale pildi lisamist postituse htmlis ja kustutan ärasellised asjad tervest postitusest: < div > ja < /div >. Samas – kui lisada pilte siis kui mul on lahti postituse html vaade, siis minul vähemalt ei tule neid div-märke.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.