Nov 222007
 

Kitsast reavahest ei õnnestunud nõuannetest hoolimata lahti saada, aga harjusin sellega juba suht ära ka. Las siis olla ;)

Tööriistamärkidest tahaks endiselt lahti saada, aga kuna see on minu isiklik probleem, mis lugejaid ei puuduta, siis sellega on aega.

Kujunduse juures käivad erinevad pisiasjad ikka närvidele, aga Blogger on paraku piiratud võimalustega ja küll ma harjun.

Aga teie peate nüüd ka sõna võtma. Jah, sina ka! Öelge kasvõi ainult seda, kas meeldib või ei meeldi, kas meeldib rohkem, kui eelmine. Otse loomulikult on teretulnud igasugune konstruktiivne kriitika – ettepanekud värvide, kirjastiilide ning üldise stiili paremaks muutmise osas.

Hetkel olen igatahes täitsa rahul.

(ja ärge laske ennast sellest häirida, et teie RSS-lugeja terve hunniku mu varasemaid poste ka ette viskas – pidin need lihtsalt uuele stiilile sobivaks korrigeerima)

Saagu siia mälestuse mõttes kõrvuti print screenid nii uuest kui vanast kujundusest:

  20 Responses to “Valmis!”

 1. mulle igatahes meeldib.
  tavaliselt värvilised taustad ei meeldi, aga see roheline ei häiri üldse ja on nunnu pealekauba!
  :D

 2. mulle ka meeldib :D … täitsa sinulik on :D

 3. lahe. aga äkki oleks parem kasutada kahte erinevat rohelist vms, et tekstikast oleks teist värvi? aga samas otseselt polegi vaja, meeldib! (ja ei ole kursis ka bloggeri võimalustega).

 4. Jah, oleks küll parem – tahtsin nii, et teksti kast valge ja ülejäänud taust tumedam (nt seesama roheline). Aga neil template‘idel, millel olid need kaks värvi erinevad, ei saanud jälle seda päris taustavärvi muuta või siis ei sobinud nende päis, kuhu ma oma bännerit tahtsin panna… See praegune oli kõige optimaalsem lahendus, paraku siis üleni roheline. Piisavalt mugav lugeda mu meelest, muidu poleks ära muutnud.

 5. värv ootamatu.. aga samas hea lugeda. ei häiri. mõnus.

 6. paluks taust heledamaks ja kiri tumedamaks.. a vbla on ainult minu silmad niuksed nõrgukesed taolise blogikujunduse jaoks

 7. Kirja värv on must – tumedamaks enam teha ei anna, kui just boldi ei pane… Mis oleks juba liig.

  Taust oli algul heledam, aga see ristiti testimiskäigus läägeks, sestap tegin siis veidi tumedamaks. Ma ise olen ka selle koha pealt suhteliselt pirts, aga tundus, et isegi nagu ei häiri, et on piisavalt mugav lugeda.

  Ma ei teagi nüüd… Võib-olla katsetan millegi veidike heledamaga millalgi. Praegu ei viitsi, niigi terve päeva siin nokitsenud :)

 8. pildid näevad kuidagi jube lahjad välja selle rohelise peal.

 9. Tubli Tikker! Minu arust on päris sheff. Rahustav-roheline taust. Parem kui enne, profim kuidagi. Pane samas vaimus edasi! :)

 10. Pildid kusjuures olid valgel taustal paremad jah – täitsa nõustun. Aga kõike head ei saa, vähemalt Bloggeris hetkel mitte.

 11. Super!
  Väga armas!
  Tubli!
  Ilus roheline värv.
  A need tikrid seal on nii isuäratavad :D

 12. See theme oluliselt parem kui eelmine, sest eelmine oli nii iseteadliku inimese jaoks ilmselgelt lahja. Siin rohkem erilisust. Reavahe on ka nüüd parem minu arvates. Ilus.
  Edu

  M.

 13. Sitaks ilus. Ja täiesti sinulik.

  Tahan ka midagi sheffi. Eestisse tuled, siis arvesta, et ma panen su tööle.

  Haahahahaaa.

 14. ilus!

  nüüd otsi oma html’is üles selline sektsioon: .post p

  1,5 reavahe ja automaatse justify korral peaks see välja nägema umbes nii:

  .post p {
  margin:0 0 .75em;
  line-height:1.5em;
  text-align:justify;
  }

 15. Vaska, ma hea meelega teen sulle tööd, sa mõtle ainult teema välja – mina kannan tehnilise poole eest hoolt ;)

  Iir, ma eile tegelikult juba katsetasin Muti õpetuste järgi reavahega. Mul olemasolev kood on html-is selline:

  .post p {
  margin:0 0 .75em;
  line-height:1.6em;
  }

  Ja no ma panin sinna 1,6 asemel isegi 2,6 – mitte midagi ei läinud laiemaks peale kahe postituse vahelise tühiku, mis polnud mitte eesmärk.

  Proovisin nüüd täna seda justify asja sinna lisada, aga ka nagu ei mõjunud. No pole hullu – ma kitsama reavahega harjusin juba ära ja justify saan ju ise panna, ega see mind ei tapa ;)

  Nüüd on mul küll ootamatult tekkinud järgmine probleem profiilipildiga, mis Lontu serverist vist jälle jalutama läinud on – lisasin siis ise uuesti, aga nüüd näitab seda ainult mu viimati kirjutatud kommentaaride juures ja siis ka ainult pool aega. Nende kommentaaride juures, mis ma varem kirjutanud olen, pole miskit. Ehkki minu arusaamist mööda peaks profiilipildi uuendamisel see ikka kõikide kommentaaride juures ära muutuma. Tahan oma harja tagasi. Kuradi Blogger! Urr.

 16. oo, ma hakkan nüüd mõtlema kõige fabuloossemaid kujundusi.

  sinu õnneks olen ma harilikult minimalist :)

 17. No… Roheline ju :D Ei, mõnus on ja steriilne ei ole enam. Selline, maalähedasem ja sõbralikum kuidagi. Kui tähte närida, siis need “mõtles kaasa” jne roheline võiks olla pisut tumedam, aga üldiselt nagu otseselt ei häiri ka.

 18. aga otsi, kus sul veel seda line-height’i esineb ja proovi nende juures muuta.
  Ma enda blogi juures testisin ja töötas küll…

 19. roheline… bläää!

 20. Uhuu… :D võtan oma sõnad tagasi, sest uus kujundus on väga kena! Sinulik/tikrilik hullult lahe!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.