Dec 032007
 

…nagu eelmises postituses lubatud sai.

Maandun Eestis kirjade järgi 11. detsembril kell 11.35 ja sõidan tagasi 27. detsembril kell 12.00.

11. detsembri graafikusse mahub hambaarst ja veiniõhtu Vaskaga, kes mulle lahkesti ka ulualust pakkus.

12. detsembri hommikul on konsultatsioon Silmalaseris, misjärel sõidan Pärnusse ja jään sinna nädala lõpuni (kodu, ema, õde, Kaidi, arstid-kosmeetikud-juuksurid). Laupäeval peab ema oma sünnipäeva (ja kuna sellega kaasneb ka pildistamine, kavatsen ühendada meeldiva kasulikuga ja Katsi ära näha), samal õhtul läheme Mehega kuskile… Viljandimaale vist. Antti pidavat seal kuskil mingi peo korraldama. Pühapäeval oleme ilmselt ka seal.

Ja järgmise nädala, 17-23, kavatsen ma veeta põhiliselt Tallinnas. Mõned päevad sellest on kindlasti ka Tartu, sest Piia-Nadja, Tige tikker (ahhaa, nende kodulehekülg on funktsima hakanud – no isegi oma praeguse palga juures päris praadi või kokteili sealt just osta ei tahaks, aga pastat või salatit süüa ja niisama lesida võib kindlasti) ja Zavood vaja üle vaadata. Mis päevad täpselt, see selgub sujuvalt asjade edenedes, aga ilmselt saab see siiski olema nädala esimeses pooles, sest Pipsiga chillime neljapäeva õhtul ja reedel ka ning reede õhtu broneerisin Kristile… Laupäev jääb ilmselt taas Vaskale. Või mis?

Üldkokkuvõttes tuleb mul igatahes Tallinnas ära vaadata järgmised isikud: Vaska, Pips, Marko, Krissu, Lepp, Ruudu, Kristi, Krista ja Kanters.

Krista lubas mingi päev Tallinna tulla, Krissu juures on üks (veini)õhtu koos öömajaga ammu ära broneeritud, Marko ja Kantersiga jääb ka ilmselt mingi õhtupoolne variant, Leppa saan tööle kummitama minna, Ruuduga tahaks vähemalt korra Levikasse jõuda, mis eeldaks jälle pigem õhtut (või noh, olgem ausad – saab ka päeval. IRW).

Ja Vaskaga tahaks ka ikkagi veel rohkem ja rohkem veini juua.

Ühesõnaga päris tihe graafik saab olema ja neidsamuseid õhtuid kipub väheks jääma. Kui vähegi võimalik, siis ma saaks päevasel ajal kokku nendega, kelle töö seda võimaldab – et õhtud kontorirottidele hoida. Ja üldse – muidu mul on ju päeval igav.

Ja siis tulevadki juba jõulud peale, nii et 23. tagasi Pärnusse. Siis veel Marise sünna ja… Ongi peaaegu kõik.

Sellised plaanid siis esialgu.

Ja mul on karvane tunne, et ma võisin neist listidest veel kedagi ära unustada, keda ka vaja näha on – mis tähendab, et veel rohkem tuleb teha :P

Kui keegi nüüd seda sissekannet loeb ja avastab, et tal on kogu aeg jube kiire ja minuga kokku saamine on limiteeritud teatud päevadele/õhtutele, siis andku aga julgesti teada – panen oma väiksesse musta märkmikku kõik kirja (tegelikult küll sinisesse, aga must kõlas paremini).

Nädala aja ja paari tunni pärast (no okei, pigem kuue tunni pärast või nii) hakkame lennujaama poole liikuma. Juhhuu!

EDIT: Krissu broneeris 26. detsembri õhtu, veendes meid ära väitega, et tema juurest on lennujaama lühike maa. Õige jutt :P

  6 Responses to “Eesti plaanidest”

 1. nii, ma võtan 22 detsembri omale, ainult, et õhtul saad paar vaba tundi, nii kaua kui ma mansoni ära vaatan.

  pealegi on 22 ju mu sünnipäev ja ma ei tahaks ju üksi nukrutseda siis…

 2. Ei tea kas muid joodikuid ka veiniõhtale võetakse?

 3. Noo, oleneb ilmselt, millisele, sest mul ju enam kodu pole, kus neid pidada ja meelevaldselt inimesi kutsuda :P

  Esimesel õhtul olen ma ilmselt nii väsinud ja ebakaubandusliku välimusega, et peale Vaska rohkem inimesi näha ei taha, aga kõigi ülejäänud Tallinna õhtute suhtes annab läbirääkimisi pidada.

  Ja õhtuid annab alati ka juurde korraldada ;)

 4. vaja teil juba lauba öhta ää söita ju… kellega MINA sis joon?

 5. Mitte, et ma sind Londonis ei näeks… aga.. kui ma juhuslikult Tallinnas samal ajal olen (mis küll kahtlane, aga siiski), siis ma tulen ja joon ka sinuga levikas v kuskil :P

 6. jee :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.