Dec 102007
 

Mul oli juba mitu päeva tunne, et kurk võib kohe-kohe valutama hakata, aga ma ei viitsinud sellega midagi ette võtta.

Täna öösel kell kaks ärkasin selle peale, et kurk oli tulivalus – mitte ainult neelamisel, vaid kogu aeg. Nii valus, et magada enam ei saanud. Nii valus, et olin sunnitud teed jooma.

Jah, MINA jõin TEED. Te ju kõik teate, et ma vihkan teed? Et ma pole elu sees joonud muud teed, kui mu enda tehtut, mis koosneb kuumast veest, lõigust sidrunist ja meest?

Aga noh, häda ajab härja kaevu. Leidsin köögikapist mingi tee, mis oli tembeldatud sidrunimaitseliseks. Käisin veel mõtliku näoga Swammi käest uurimas, kas teed juuakse suhkruga ja mitu lusikat panema peaks :D Suht rõve oli, aga kurgu tegi nii pehmeks küll, et sain jälle magada.

Hommikul mässisin ennast tööle minnes kurguni sisse… Jõin tööl kakaod ja veel teed, seekord mingit marja oma – oli veidi parem kui sidruni, aga siiski… Ei ole ma teeinimene, ei saa sinna miskit parata.

Mingi hetkel saadeti mind Sainsburysse kohviku jaoks asju ostma ja sain seal ühtaegu ka ennast varustada – ostsin sidrunit, mett ja imemistablette. Ja pabertaskurätte ja hambapastat. Ja seda kõike vaid £3.69 eest. Elagu Sainsbury’s basics ehk siis nende omatooted, mis on jaburalt odava hinnaga (see on siin kõigis supermarketites üldine tendents) – nii kaks-kolm-neli korda odavamad, kui teiste firmade asjad.

Lürpisin tööl veel sidruniteed ja kuuma suppi ning nüüdseks on kurguvalu kadunud. Kurk on kindlasti ikka sama punane kui hommikul, aga no vähemalt ei piina. Üritan ennast igatahes hoida, haigeks jäämine oleks küll viimane asi, mida Eestis olles vaja.

Töölt koju tulles olin väga õndsas tujus – puhkus ju ikkagi. Koju jõudes avastasin, et korter on külm kui hundilaut, küte ei tööta -> gaas on otsas ja elekter on ka juba emergency peal (siin on see süsteem, et pead ette laadima ja kui otsa saab, siis lihtsalt polegi elektrit/gaasi, aga kui sel momendil on nii s*tt aeg, et ei saa kohe laadima minna, siis võid kaardi korra seest välja tõmmata ja tagasi panna ning siis tuleb veel £6 krediiti, mis järgmisel korral laadides lihtsalt maha võetakse). Üritasin endale kuuma teed keeta, et hommikumantliga voodisse teki alla pugeda, aga veekeetja millegipärast ei töötanud (röster samas kontaktis töötas, seega elektris asi polnud)… Ja pliidi peal ka vett keeta ei saanud, sest gaas oli teatavasti otsas (ja ka juba see emergency gaas).

Tsiteerides Murakat: nagu stagnaaeg.

Aga siis tuli Mees koju ja saime gaasi ja käisime pubis söömas ja hiljem kohvikus kohvil-koogil… Ja nüüdseks on siin juba soe ja kõht on täis ja üldse ei viitsi midagi teha – pakkima peaks, mingi 1-2 paiku peame hakkama lennujaama poole liikuma. Aga tahaks ainult luuserdada ja vedeleda ja magada…

Mmm. Eks me pea ennast varsti ikka kokku võtma.

Ja homme oleme Eestis :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.