Jan 142008
 

Kui ma oktoobri lõpus endale hunniku DVD-sid soetasin (meenutuseks loe siit ja siit), siis otsisin ise kõik erinevad leheküljed film filmi haaval läbi ja see võttis ikka päris kõvasti aega. Tegevus kui selline mulle isegi meeldis, kuidagi rahuldustpakkuv on Kõige Odavamat taga ajada… Et selles mõttes pole hullu, isegi võttes arvesse avastust, mille just tegin.

Jõudsin mingeid otsinguid pidi nimelt sellele lehele, mis võrdleb kõiki neid poode, millest ma tellisin ja veel paljusid teisi. Oleks ma sinna siis tookord sattunud, oleks kõvasti aega kokku hoidnud :)

Ühtlasi leidsin veel selle lehe, mis tuleb ka kasuks, kui sarju osta tahad.

Aga praegu jõudsin siiski järeldusele, et kõik on veel liiga kallis – Sex and the City on endiselt £45, Gilmore Girlsi saaks £116-ga (hõkk) [edit: kommentaaris juhiti mu tähelepanu sellele, et sealse lehe hinnad on dollarites – kuidas ma seda küll ise tähele ei pannud! – ja hind seega vaid ca £60, mis on ju täitsa hea] ja täieliku Bondikollektsiooni £100-ga. Ootame, kuni odavamaks lähevad. Ja kui ei lähe, siis kallimaks nagunii mitte. Enne Eestisse tagasi kolimist ostan need kõik kindlasti ära ja Las Vegase puuduolevad hooajad ka.

Jajah, ma olen sõltlane.

PS. Kuu aja pärast on valentinipäev. Lihtsalt vaatasin tänast kuupäeva ja automaatselt tuli selline mõte pähe. Täitsa huviga ootan, mis tunded mind siis valdavad, aasta aega tagasi ennustatu ju ongi juba täide läinud ja mul on suhe. Muhahaa.

PPS. Üks kunagine kooliõde on jälle lapsega maha saanud. Ausõna, kui mina peaks kunagi lapse saama ja temast lühikese aja jooksul korraga rohkem kui kolm pilti Orkutisse üles panema, siis tulge ja virutage mulle telliskiviga lagipähe, et mul mõistus koju tuleks. Hkhm.

  9 Responses to “Kasulikku DVD-ostjale”

 1. Mul on ka soov endale DVD-sid soetada. Nimelt Felicity 4 hooaega. Huvitav, palju nad maksaksid?

 2. Esimese hooga leidsin ainult sellise variandi, kus üks hooaeg ca £21 maksab, seega kõik neli eesti rahas umbes 1700.-

  Aga see on jube kallis. Ja region 1, USA/Kanada… Arvutis mängivad vast kõik, aga DVD mängija peab sul siis häkitud olema.

  Ääh. Keeruline. Aga ma uurin veel, kui aega saan :P

 3. sõltlane soovitab teisele sõltlasele: Curb Your Enthusiasm. sain esimese hooaja laenuks, jõulude ajal oli terve laar kuskil £54, aga ikka ei raatsinud ära osta. ma oleks kohe kõvasti sõltuvuses, kui vaid küüned taha saaks.

 4. ma nägin ebays Gilmore girlsi (season 1-7) £43+PP £7 ehk kokku 50 naelaga. Müüja nimeks phbatbjco. Seda regiooni infot ei paista seal yleval olevat.

 5. selle ebay kasutajaga ikka oli mingi kala…üritasin osta aga mingi pettusskeem oli…ala müüja ei olnud teadlik sellest et see toode tema poes müügil oli.

  aga see viimane link, mida sa soovitasid, seal oli hind USA dollarites, nii et hind on naeltes odavam ja postikulu on null.

 6. Huvitav, kuidas ma seda ise tähele ei pannud… £60 on ju täitsa arvestatav summa! Pean mõtlema :P (Seksi ja linna tahaks ikka ka hirmsasti ju)

 7. aga kas inglismaal kusagil neid dvd-sid poodides ei müüda? ma mõtlen just felicityt..

 8. No DVD-sid on kuhjaga poodides, aga sellesama lehe andmetel, mida siin postituses linkisin, Felicityt paraku pole.

  Aga ma leidsin lehe, kust saab kõik hooajad £49.99 eest – Aasia väljalase küll, aga kõik on täpselt sama, v.a. pakendi ja DVD-de kujundus, mis on ka sellegipoolest inglise keeles, lihtsalt… Teised pildid ja nii. Tahad?

  (ma otsin edasi ka, äkki leian kuskilt veel odavamalt)

 9. no tegelt tahaks osta küll, aga hetkel eelarve ei luba. sügisel või talvel ehk. võib-olla on selleks ajaks natuke hind alla ka läinud. mine sa tea

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.