Jan 202008
 

Kunagi detsembri alguses küsis Lontu, kas võib anda mu kontaktid ühele tuttavale neiule, kes on just Londonisse kolinud, et talle kohaliku elu kohta veidi nõu anda. Muidugi olin hea meelega nõus ja nii saimegi paar päeva hiljem kokku Riinaga (lühidalt mainitud selle postituse lõpus).

Nüüdseks oleme me temaga päris mitu korda kokku saanud, Camdenis peol käinud ja tema juures soolaleival… Ja tundub, et ma olen lõpuks leidnud selle inimese, keda kõik eelmised kuud olen taga igatsenud – inimese, kes otsib üles kõik need mõnusad alternatiivsed urkad ja veab mind sinna peole :P Sest ma ise, teadagi, olen selle otsimise koha pealt kehva – tahaks minna küll, aga ei tea, kuhu täpselt. Mul on vaja vajalike teadmistega aktivisti, kes oskab väärt kohad välja peilida ja siis mulle vastu pead virutada, kui ma tulla ei viitsi. Eile ma küll ei viitsinudki minna, sest olin esimesest töönädalast liiga väsinud, aga no see oli erand, ausõna, ma luban!

  One Response to “Veel üks eestlane Londonis”

  1. Nii tore et me teineteist leidnud oleme! :D muahahhahaaaaa

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.