Jan 082008
 

Reede õhtul käisime Riina õhutusel Camdenis peol. Õhtu algas eelsoojendusega meie juures ja kui alguses oli plaan minna kahekesi, siis Riinaga oli endaga kaasa tulnud sõbra (Kanadast pärit Mark, kes on pool maailma läbi reisinud ja töötanud, elab praegu Londonis ja õpib eesti keelt (!), sest talle meeldib Eesti) ikkagi peo suhtes ära rääkinud, seega ei võinud mina ometigi kehvem olla ja veensin Mehe ka ära. Veidike aega see küll võttis, aga lõpuks ta nõusse jäi.

Võrreldes samalaadse peoga, kus me augustis Pipsi, Iirise ja Murakaga käisime, lasti sinna inimesi palju kergemini sisse – dresscode oli küll olemas, aga sellest vaadati mööda. Noh, meie muidugi olime ennast igaks juhuks olemasolevate vahenditega (mida praktiliselt polnudki, seega jäin tulemusega väga rahule) võimalikult ära gootistanud ;)

Pidu oli äge, ainult et järgmine kord tahaks sinna minna värskema peaga ja järgmine päev võiks ka vaba olla – siis jõuaks korralikult ja süümepiinadeta pidutseda.

Aga mis seal ikka pikalt rääkida, vaadake parem pilte. Kommentaariks vaid nii palju, et ma pean veel tublisti õppima kurja näo tegemist, sest praegu tuleb sellelaadsete ponnistuste peale ainult kurb või tõsine nägu, mis pildil üldsegi hea pole. Mis seal ikka, eks ma arenen ;)

EDIT: Nii Iiris kui Vaska (tsitaat: pooled gooti mehed annaks ei tea mida, et nii hea välja näha) on mulle maininud, et Mees näeb selle meigiga hea välja. Tõepoolest, mulle meeldis ka väga (then again, mulle meeldivad ju üldse sellised asjad) – peaks agiteerima teda rohkem niiviisi ringi käima :D

  6 Responses to “Inferno @ Electric Ballroom”

 1. no vähe ta ei näe siis hea välja või!
  ja sa ise oled ka nii ilus, et lust kohe vaadata…
  tahan ka gooti-pidusid!!!

 2. Vaska, check out Beats from the Vault, kord kahe kuu jooksul Rokus. Aga eesti gootid on palju kurjemad. :P

 3. njaa, peaks ehk tõesti tsekkima, aga ma ju üksi ei julge sinna minna… sest nagu sa ise ütled, eesti gootid on palju kurjemad :)

  aga võibolla ikkagi lähen kunagi.

 4. eesti gootid ei ole kurjad. muide, BFTVdel käib alati vene goote rohkem kui eesti omasid. aga sellest pole midagi, sest ka vene gootid ei ole kurjad ja lisaks on nad alati palju ilusamad.

  ja mina käin BFTVdel ja mina pole üldse kuri :P

 5. kuna te mind ei tunne, peab vist eraldi välja tooma, et lauses “eesti gootid on palju kurjemad” on omajagu irooniat.

 6. […] oleme me temaga päris mitu korda kokku saanud, Camdenis peol käinud ja tema juures soolaleival… Ja tundub, et ma olen lõpuks leidnud selle inimese, keda […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.